بر اساس گزارش‌ها، Riot Games ساخت یک بازی مبارزه‌ای ۲ بعدی شبیه به Super Smash Bros را که با اسم داخلی Pool Party شناخته می‌شد، لغو کرده است. این بازی قرار بود در دنیای بازی League of Legends جریان داشته باشد و حدود ۷۰ یا ۸۰ کارمند روی آن کار می‌کردند. لغو این پروژه در […]

شرکت Riot Games بازی شبیه به Super Smash Bros خود را لغو کرد

رامتین
۲۰:۰۴ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
شرکت Riot Games بازی شبیه به Super Smash Bros خود را لغو کرد

بر اساس گزارش‌ها، Riot Games ساخت یک بازی مبارزه‌ای ۲ بعدی شبیه به Super Smash Bros را که با اسم داخلی Pool Party شناخته می‌شد، لغو کرده است.

این بازی قرار بود در دنیای بازی League of Legends جریان داشته باشد و حدود ۷۰ یا ۸۰ کارمند روی آن کار می‌کردند. لغو این پروژه در ماه می اتفاق افتاده است.

در این گزارش آمده که Riot Games فرصتی برای ساخت و پشتیبانی از صحنه‌ی ورزش‌های الکترونیکی این بازی می‌دید، برخلاف نینتندو که در قبال صحنه‌ی رقابتی بازی Smash رویکردی منفعلانه و حتی خصمانه دارد. منابع می‌گویند که لغو بازی به خاطر «بازنگری در علاقه‌ی مصرف‌کنندگان به رقبای Smash Bros رخ داده است». او اضافه می‌کند که Riot به دلیل شکست ظاهری MultiVersus، ترسیده است.

Pool Party در ابتدا قرار بود یک بازی مبارزه‌ای حرفه‌ای باشد، اما بعداً دامنه‌ی بازی تغییر کرد تا شامل عناصر مهمانی و فضایی غیررسمی‌تر شود. این گزارش می‌گوید که این تغییرات باعث ناامیدی افراد حاضر در پروژه شده‌اند.

در مورد کارمندانی که روی بازی کار می‌کردند، حداقل نیمی از آن‌ها به پروژه‌های دیگر درون شرکت منتقل شدند و بقیه نیز به دنبال انتقال به پروژه‌های دیگر هستند یا شرکت را ترک کرده‌اند. توسعه‌ی Pool Party تأثیری روی بازی مبارزه‌ای دیگر Riot Games، یعنی ۲XKO، بازی مبارزه‌ای ۲ در مقابل ۲ که قرار است در سال ۲۰۲۵ عرضه شود، نداشته.

اخبار بازی
Pool Party, Riot games, Super Smash Bros

منبع متن: gamefa