Aniplex و بخش سرگرمی سونی با Palworld همکاری می‌کنند. سازنده بازی Palworld، یعنی Pocketpair، از همکاری جدید خود با بخش سرگرمی سونی و Aniplex برای ایجاد یک شاخه سرگرمی خبر داد. این شاخه سرگرمی جدید برای Palworld که Palworld Entertainment نام خواهد داشت، بر گسترش IP و همچنین فروش بیشتر محصولات از طریق بازاریابی جهانی […]

Palworld شاخه سرگرمی خود را به کمک سونی توسعه می‌‌دهد

ًRE:ZA
۲۰:۲۱ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
Palworld شاخه سرگرمی خود را به کمک سونی توسعه می‌‌دهد - گیمفا

Aniplex و بخش سرگرمی سونی با Palworld همکاری می‌کنند.

سازنده بازی Palworld، یعنی Pocketpair، از همکاری جدید خود با بخش سرگرمی سونی و Aniplex برای ایجاد یک شاخه سرگرمی خبر داد. این شاخه سرگرمی جدید برای Palworld که Palworld Entertainment نام خواهد داشت، بر گسترش IP و همچنین فروش بیشتر محصولات از طریق بازاریابی جهانی خواهد پرداخت.

افرادی که در Bilibili World 2024 به تاریخ ۱۲ جولای در شانگهای چین شرکت می‌کنند، می‌توانند نتیجه این همکاری یعنی کالا‌های جدید اختصاصی (مانند عروسک‌ها، لباس‌ها و دیگر محصولات این چنینی) را از نزدیک ببینند. همچنین پیش‌فروش این محصولات تجاری از طریق سایت Aniplex در آینده نزدیک ممکن خواهد بود.

Palworld با وجود اینکه هنوز در مرحله دسترسی زودهنگام قرار دارد، توانسته است بیش از ۱۵ ملیون نسخه را بر روی Xbox و PC به فروش برساند و در همان ماه اول رکورد ۱۰ ملیون بازیکن فقط بر روی Xbox را ثبت کند.

PC ، Xbox ، Xbox One X/S ، Xbox Series X/S ، اخبار بازی ، بازی ویدیویی
Aniplex, Palworld, Pocketpair Studio, Sony

منبع متن: gamefa