سامانه پیام رسانسامانه ارسال پیامک متنی و پیام صوتی تبلیغاتی و انبوه پیام‌رسان:

برخی از امکانات سامانه اس ام اس پیام رسان:
- بدون هزينه اوليه؛ تنها هزينه پيامک ها را پرداخت می نمائيد!
- برگشت اعتبار پيامک های ارسال نشده
- اختصاص شماره رايگان جهت ارسال
- دريافت رايگان پيامک
- ارسال بر اساس پيش شماره تلفن همراه و کد پستی، سن و جنسيت، استان، شهر و منطقه و دکل مخابراتی و ...
- نظر سنجی پيامکی، مسابقات پيامکی، خدمات برنامه نويسان، ارسال دوره ايی و ده ها امکانات رايگان ديگر
- پشتیبانی 24 ساعته
به همراه امکان ويژه ارسال پيام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

عضویت

کسانی که سریال فرندز را دیده‌اند یادشان هست که روی دیوار خانه‌ی جویی و چندلر قاب عکسی قرار داشت از یک مرد لاغراندم در کنار مردی فربه که انگار از دست او به ستوه آمده. این تصویر نمایی بود از یکی از صحنه‌های معروف لورل و هاردی، که احتمالا محبوب‌ترین زوج کمدی تاریخ به حساب می‌آیند.

نتفلیکس مدت‌هاست که به عنوان یکی از برترین شبکه‌های پخش و رهبر نوآوری و انقلاب در نحوه تماشای فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیون مورد توجه قرار گرفته است اما در طی چند سال گذشته، طیف گسترده‌ای از سرویس‌های پخش تازه تاسیس، سلطه نتفلیکس را به چالش کشیده‌اند.

در بوداپست، ناتاشا به یلنا با بازی فلورنس پیو پناه می‌برد. یلنا خواهر ناتنی اوست که او نیز توسط اتاق قرمز آموزش دیده بود. ناتاشا برای جبران خصومت گذشته و تسویه حساب با او، برای سرنگونی ژنرال درایکوف و تسک مستر به یلنا کمک می‌کند.

منتقدان از بازی کیج به عنوان یک آشپز نخبه سابق که منزوی شده است و نحوه کارگردانی مایکل سارنوسکی در اولین فیلمش، ستایش کرده‌اند. برای بسیاری، خوک یادآوری این موضوع است که کیج با وجود حرفه پرنوسان خود، هم‌چنان بازیگری جذاب است.

او در فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها (Godzilla: King of the Monsters)، گیدورا را شکست داد و در پایان فیلم گودزیلا در برابر کنگ (Godzilla vs. Kong)، به کمک کنگ بر مگاگودزیلا غلبه کرد.

دلایل زیادی برای تغییر در این موضوع وجود دارد، اما حداقلش این است که دیگر آن تعداد بازیگر وجود ندارد که بتواند با حضور خالص و جسورانه‌ی ستاره‌های کلاسیک هالیوودی روی پرده‌ی نمایش رقابت کند. شاید این جمله‌ای مغرضانه باشد، اما از خودتان بپرسید. آیا هم‌اکنون ستاره‌ا‌ی وجود دارد که بتواند با پل نیومن برابری کند؟ با آن کاریزما و جادویی که در بازی‌اش دارد و استعداد نابی که نظیرش پیدا نمی‌شود.

با این حال، این بدان معنا نیست که همه این فیلم‌ها ارزش تماشا نداشته باشند. فیلم‌های اکشن زیادی وجود دارند که خونی تازه به داستان اصلی تزریق می‌کنند یا استفاده به جا و مناسبی از تکنولوژی گرافیکی و جلوه‌های بصری دارند.

خواه این مسئله به دلیل ضدقهرمان بودن آنان باشد یا به دلیل مانع بودنشان برای شخصیت‌های دیگر، اما به هرحال این افراد شایسته مردن بوده‌اند.