دو مرحله‌ی اول بازی «هیتمن» (Hitman)، یعنی جدیدترین شماره‌ی این مجموعه بازی‌ها که سال گذشته وارد بازار شد، از امروز به صورت رایگان قابل دانلود هستند. این دو مرحله‌ی اول، پیش‌درآمد بازی اصلی هستند و اساسا مراحل تمرینی به حساب می‌آیند. دو مرحله‌ی اول بازی به اسم ICA Facility شناخته می‌شوند و قصه‌ی سال‌ها پیش از قسمت‌های اصلی را روایت می‌کنند.

در کنار رایگان شدن دو مرحله‌ی اول بازی، تمام فصل اول هیتمن هم تخفیف خورده است.

در کنار رایگان شدن دو مرحله‌ی اول بازی، تمام فصل اول هیتمن هم تخفیف خورده است. این تخفیف‌ها، به مناسبت مستقل شدن استودیوی سازنده‌ی هیتمن یعنی IO Interactive اعمال شده‌اند. همانطور که احتمالا می‌دانید، شرکت اسکوئر انیکس که نزدیک به هشت سال با IO Interactive همکاری می‌کرد و نقش تهیه کننده و سرمایه‌گذار این استودیو را داشت، ماه گذشته سرمایه‌های خود را از استودیوی سازنده‌ی هیتمن خارج کرد.

تصور می‌شد که سازندگان هیتمن، با شرکت دیگری وارد همکاری شوند، ولی استودیوی IO Interactive تصمیم گرفته تا فعالیت خودش را به صورت مستقل ادامه دهد. حقوق مجموعه بازی‌های هیتمن هم متعلق به IO Interactive باقی می‌ماند.

در حال حاضر اگر اشتراک ایکس‌باکس لایو گلد و پلی‌استیشن پلاس داشته باشید، می‌توانید تمام Hitman را به قیمت ۲۴ دلار خریداری کنید.

منبع: Polygon

منبع متن: digikala