انتظار می‌رود که شرکت ال‌جی گوشی V30 را در نمایشگاه IFA 2017 معرفی کند. از آنجایی که چیز زیادی تا معرفی این تلفن همراه هوشمند باقی‌نمانده، شایعات مختلفی از آن به بیرون درز کرده است. در جدیدترین شایعات گفته شده پرچم‌دار جدید ال‌جی به شارژ بی‌سیم مجهز شده که می‌تواند برای بسیاری از علاقه‌مندان جذاب باشد. این ویژگی روی مدل‌های قبلی سری v قرار نداشت.

در ادامه گفته شده گوشی قاب پشتی گوشی وی ۳۰ از شیشه خواهد بود. البته این ویژگی را قبلا در گوشی g6 دیده بودیم و حالا ال‌جی می‌خواهد آن را روی محصولات بیشتری قرار دهد. به نظر می‌رسد که نسل جدید گوشی‌های سری v بدنه‌ای یک‌پارچه خواهند داشت و بعید به نظر می‌رسد که بتوان باتری آن‌ را تعویض کرد.

تلفن همراه هوشمند ال‌جی V30 همانند دو گوشی V20 و G6 به دوربین دوتایی مجهز شده است. به احتمال زیاد از تراشه اسنپ‌دراگون ۸۳۵ یا اسنپ‌دراگون ۸۳۶ راهی بازار خواهد شد. قبلا تصویری از این محصول به بیرون درز کرده بود که نشان می‌داد دو صفحه نمایش برای V30 در نظر گرفته شده است. صفحه نمایش دوم همیشه روی‌ گوشی‌های سری V وجود داشت و به نظر می‌رسد که روی گوشی V30 قابلیت‌های جدیدی برای آن در نظر گرفته شده است.

منبع: توییتر

منبع متن: digikala