اگر طرفدار بازی «دستینی» (Destiny) هستید و هنوز پلی‌استیشن۴ پرو نخریده‌اید، شاید بخواهید به کنسول جدیدی که سونی دیروز معرفی کرد، نگاهی بیاندازید. سونی خبر از عرضه‌ی یک باندل جدید برای پلی‌استیشن۴ پرو داده است. این باندل، یک پلی‌استیشن۴ پرو سفید و بازی دستینی ۲‌ (Destiny 2) را در خودش جای داده.

سونی گفته است که هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی مدل سفید پلی‌استیشن۴ پرو به صورت جداگانه ندارند.

این باندل، نسخه‌ی دیسکی دستینی ۲ را در خودش دارد. این نسخه هم‌چنین در کنار بازی اصلی، کدهایی برای دریافت بسته‌های الحاقی بازی دارد. قرار است دستینی ۲ مثل بازی اول، دو بسته‌ی الحاقی بزرگ داشته باشد. به نظر می‌رسد که سونی نسخه‌ی Deluxe Edition بازی دستینی ۲ را در باندل پلی‌استیشن۴ پرو سفید گذاشته باشد. چند آیتم برای دستینی ۲، مثل یک شمشیر و یک ایموجی هم در این بسته وجود دارد.

باندل دستینی ۲ پلی‌استیشن۴ پرو قرار است با قیمت ۴۵۰ دلار عرضه شود. نسخه‌ی Deluxe Edition دستینی ۲ قیمتی ۱۰۰ دلاری دارد و کنسول پلی‌استیشن۴ پرو هم ۴۰۰ دلار است، یعنی با خرید این باندل، ۵۰ دلار در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید. کنسولی هم می‌گیرید، به جای مشکی، سفید است. البته به نظر ما، رنگ سفید چندان هم به پلی‌استیشن۴ پرو نمی‌آید.

سونی گفته است که هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی مدل سفید پلی‌استیشن۴ پرو به صورت جداگانه ندارند.

بازی دستینی ۲، قرار است در شهریور امسال عرضه شود. می‌توانید اخبار و مطالب مربوط به دستینی ۲ را از اینجا دنبال کنید.

منبع: Polygon

منبع متن: digikala