به تازگی تصاویری منتشر شده که نشان از مدل ۲۰۱۸ مگان آر اس می‌دهد. دیگر نیاز نیست برای دیدن تصاویر آن تا نمایشگاه خودرو فرانکفورت امسال منتظر بمانیم.

پیش از این تصاویر جاسوسی زیادی منتشر شد که آدرس درستی از این مدل می‌داد. طراحی این خودرو کمی جسورتر از قبل شده و حس اسپرت بیشتری را به مخاطب منتقل می‌کند. این خودرو از زبان طراحی مشابه دیگر محصولات رنو تبعیت می‌کند و به عنوان اصالت نوین این خودروساز فرانسوی قلمداد می‌شود.

در نمای جلو، چراغ‌های نسبتا کشیده به چشم می‌خورد که با زاویه به سمت جلوپنجره نشانه رفته‌اند. فرم دریچه‌های تهویه‌های زیرین هم ظاهر خشن‌تری برای این فرانسوی دست‌وپا کرده‌اند. در نمای کناری شاهد خطوط منحنی و فرم ذوزنقه‌ای در بالای رکاب هستیم. در نهایت، چراغ‌های کشیده‌ی خطر هم‌چون سدان‌های این خودروساز دیده می‌شود. لوله‌ اگزوز نسبتا بزرگ در وسط دیفیوزر قرار گرفته است. خطوط منحنی متعدد روی بدنه و شبرنگ‌های پایین سپر باعث شده تا با خودرویی اسپرت روبرو باشیم.

این خودرو احتمالا با پیشرانه‌های ۱٫۸ و ۲ لیتری آلپاین A110s به بازار عرضه می‌شود. گفته می‌شود انتقال نیرو در این خودرو به تمام چرخ‌ها صورت می‌گیرد. با این حال تا رسیدن اخبار رسمی از بابت قیمت، زمان عرضه و مخشصات کامل باید کمی صبر کنیم. در ادامه می‌توانید با تصاویری از این خودرو همراه باشید.


منبع متن: digikala