در مورد گوشی‌ها که قرار نیست از نظر طراحی با تغییرات زیادی روبرو شویم ولی گلکسی زد فولد ۶ از لبه‌های تخت بهره می‌برد. ولی به غیر از این موضوع، تغییر ظاهری خاص دیگری نخواهد داشت. حتی قرار است همان دوربین‌های نسل قبلی بار دیگر مورد استفاده قرار بگیرند. گلکسی زد فلیپ ۶ با تغییرات بیشتری روبرو شده و مثلا می‌توانیم به استفاده از دوربین جدید ۵۰ مگاپیکسلی و باتری بزرگ‌تر اشاره کنیم. هر دو گوشی با اسنپدراگون ۸ نسل ۳ راهی بازار خواهند شد.

در کنار جدیدترین گوشی‌های تاشوی سامسونگ، انتظار می‌رود نسل بعدی ساعت‌های هوشمند این کمپانی یعنی گلکسی واچ ۷ نیز معرفی شود. طراحی گلکسی واچ ۷ تغییر چندانی نکرده و همچنان همان ظاهر گرد و دایره‌ای گلکسی واچ ۶ را حفظ می‌کند. اندازه‌های ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری نیز به احتمال زیاد بدون تغییر باقی می‌مانند. در کنار گلکسی واچ ۷ معمولی، سامسونگ امسال مدل جدیدی به نام گلکسی واچ اولترا را نیز عرضه خواهد کرد. این ساعت هوشمند رقیبی مستقیم برای اپل واچ اولترا محسوب می‌شود و از نظر طراحی با گلکسی واچ معمولی تفاوت خواهد داشت.

در مورد هدفون‌ها باید بگوییم که سری گلکسی بادز ۳ طراحی لوبیا شکل را کنار گذاشته‌اند و سامسونگ تصمیم گرفته برای طراحی این هدفون از سری ایرپاد اپل الگوبرداری کند. بر اساس تصاویر لو رفته، در کل طراحی جدید این دو هدفون جذابیت آن‌ها را به طور قابل توجهی افزایش داده است.

در نهایت هم در مراسم Galaxy Unpacked 2024 سامسونگ با اولین حلقه هوشمند این شرکت به نام گلکسی رینگ روبرو می‌شویم که می‌تواند جایگزین بسیار جذابی برای ساعت‌های هوشمند باشد.

دیجی‌کالا مگ، مثل همیشه این مراسم را به طور زنده در صفحه اینستاگرام خود و همین صفحه پوشش خواهد داد. شما می‌توانید در تاریخ ۲۰ تیر و ساعت ۱۶:۰۰ به وقت تهران، مراسم زنده سامسونگ را با حضور علیرضا افشار، پارسا مقدم و شهروز چرکچی (گزارشگر مراسم از پاریس) تماشا کنید.

  • از مراسم رونمایی گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ چه انتظاراتی داریم؟

نوشته پخش زنده مراسم Galaxy Unpacked 2024 سامسونگ [تمام شد] اولین بار در دیجی‌کالا مگ. پدیدار شد.

منبع متن: digikala