WebSite-Watcher نام نرم افزاری کارآمد برای افرادی که بیشتر وقت خود را در نت مشغول وبگردی می باشند، به کاربر امکان نظارت بر سایت های مورد علاقه خود را میدهد، در واقع به کمک این نرم افزار میتوانید از آخرین تغییرات و پست های ایجاد شده بر روی سایت مطلع شوید. بدون اینکه بصورت تکی وارد سایت های مورد نظر شوید از آخرین ها و وضعیت بروزرسانی آن ها با خبر باشید. سایت های مورد علاقه خود را در لیست علاقه مندی قرار دهید تا با یک کلیک جدیدترین های هر سایت برای شما به نمایش درآید. همچنین سایت هایی که دارای فرم هایی برای پر کردن مانند دریافت رمز عبور و ... هستند در این نرم افزار براحتی چک میشوند. این نرم افزار مرورگرهای محبوب، از جمله اینترنت اکسپلورر، نت اسکیپ، اپرا، موزیلا فایر فاکس و NeoPlanet را بخوبی پشتیبانی میکند.

مانیتور صفحات وب

نظارت بر صفحات وب با حداقل زمان، از آنجا که گشت و گذار در هر سایت مورد علاقه بسیار وقت گیر است به کمک این نرم افزار این عمل در چند لحظه انجام میگیرد. پشتیبانی از همه نوع صفحات با محتوای متنی (HTML، ASP، PHP، ...)

مانیتور صفحات رمزگذاری شده

با استفاده از ویژگی های ماکرو در صفحات رمزگذاری شده لاگین میکند

مانیتورینگ انجمن

نظارت و مانیتور کردن تاپیک های ایجاد شده و پاسخ های جدید در فروم ها، سازگاری با تمامی ماژول های فروم ها از جمله phpBB, SMF, vBulletin, IPB و ...

مانیتور RSS و فیدخوان

از طریق فیدخوان سایت ها یا Atom ها جدیدترین های هر سایت را بروزرسانی میکند

مانیتور اسناد PDF/Word/Excel

نرم افزار WebSite-Watcher بصورت خودکار فرمتهای  PDF / ورد / اکسل را به صفحات HTML تبدیل میکند وشما میتوانید همانند صفحات وب عادی آن ها را بررسی کنید.

مانیتور فایل های محلی

نظارت بر فایل ها و دایرکتوری های محلی و استفاده از ویژگی های قدرتمند به عنوان منابع وب

مانیتور فایل های باینری

فایل های باینری (به عنوان مثال فایل های فشرده و یا فایل های exe) را می توان از طریق تاریخ فایل، اندازه فایل و ... مانیتور کنید.