نرم افزار EarMaster ابزاری فوق العاده قدرتمند و نا محدود برای انجام تمرینات نوازندگان و خوانندگان بر مبنی شنوایی می باشد. این نرم افزار آموزش موسیقی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید سطح مهارت های خود را در زمینه ی موسیقی افزایش دهید تا یک نوازنده ی حرفه ای شوید. این نرم افزار به طرزی ساخته شده که برای هر گروه از موسیقی دانان از مبتدی تا حرفه ای کاربردی می باشد و طرز کار این نرم افزار با تکرار شندین و تقلید صدا ها می باشد که قدرت سلفژ (به عبارتی قدرت شنیداری) را تقویت می کند؛ این موضوع باعث می شود تا صدای نت ها به صورت دقیق در ذهن شخص نقش بسته و قادر به تشخیص نت با استفاده از صدا باشد که در زمینه ی خوانندگی و نوازندگی با برخی از ساز های زهی همچون ویولون از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

پس از اینکه کاربر مهارت های مورد نیاز را به دست آورد قادر است با استفاده از دروس و آموزش هایی که بر روی نرم افزار قرار داده شده اند و بیش از 2000 درس می باشد، اقدام به یادگیری موسیقی نماید و پس از آن می تواند به صورت مستمر در نرم افزار تمرین کرده و توانایی های خود را بسنجد. البته قدرت تقویت قوای جسمانی در این نرم افزار فقط تقویت گوش نیست؛ بلکه این نرم افزار با تمرینات و تکرار مستمر در رابطه با نوشتار نت ها قدرت تشخیص نت از طریق چشم را نیز افزایش می دهد، همین موضوع بسیار می تواند در اجرای آهنگ ها بر حسب نت و از روی دفتر های نت بسیار موثر واقع شود. اEarMaster از دو سبک جاز و استاندارد (پاپ) بهره مند است و ابزاری فوق العاده برای خوانندگاه دارد که کاربر را به ریتم های مرسوم و اجرای صحیح نت ها از طریق حنجره آشنا می کند و شخص می تواند پس از انجام دقیق تمیرنات، تمام نت ها را به صورت آوایی و دقیق اجرا کند. لازم به ذکر است آلات موسیقی پیش فرضی نیز در این نرم افزار همچون پیانو، ویولن، گیتار، ویولن سل و ... نیز در این نرم افزار برای یاری کاربر قرار داده شده اند که بسیار می تواند کمک کننده باشد. شما عزیزان هم اینک می توانید آخرین ویرایش این نرم افزار را به صورت کاملا رایگان دریافت و از آموزش موسیقی لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار آموزش موسیقی با قدرت شنیداری

 • بیش از 2000 درس تقسیم شده در دو دوره: درس استاندارد و رشته جاز
 • 14 فعالیت برای آموزش گوش، چشم، آواز خواندن و ریتم
 • پلاگین میکروفون برای خواندن، کف زدن و پاسخ هم زمان
 • پخش پاسخ های خود در کیبورد MIDI
 • آموزش آواز و اجرا از برگه موسیقی
 • یادگیری به خواندی یک ملودی که فقط شنیده اید
 • دو نوع نت نویسی: استاندارد و جاز
 • یادگیری به خواندن با هجا سلفژ (سل فا)
 • رابط های تعریف شده توسط کاربر (استف، پیانو، گیتار، باس، ویولن، ویولن سل و غیره)
 • حالت آموزش سفارشی برای آموزش با توجه به نیازهای شما
 • بخش آمار تفضیلی برای نظارت بر پیشرفت خود

راهنمای نصب :

 1. فایل Setup.exe را اجرا کرده و برنامه را نصب کنید.
 2. برنامه را اجرا نکنید و در صورت اجرا آن را ببیندید ( کنار ساعت ویندوز را نیز چک کنید و در صورت وجود آیکون برنامه، بر روی آن کلیک راست زده و از آن خارج شوید )
 3. فایل Patch.exe موجود در فولدر Patch را در محل نصب برنامه کپی کرده و اجرا کنید.
 4. عملیات Patch را انجام دهید و برنامه را اجرا کنید.
 5. برنامه کرک شده و می توانید بدون محدودیت از آن استفاده کنید.

محل نصب نرم افزار:

برنامه ها به طور معمول در درایو C و د داخل پوشه Program Files قرار دارند ولی برای پیدا کردن محل نصب می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

- در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
- در ویندوز 7 و 8 و 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.