امروزه تمام امور به سمت الکترونیکی شدن متمایل شده اند که اسناد در این بین استفاده ی بیشتری داشته اند که دلیل آن نیز کاربرد زیاد اسناد می باشد؛ PDF کلمه ای آشنا برای کسانی است که با اسناد الکترونیکی سروکار دارند و می دانید که تمام اسناد در قالب الکترونیکی با فرمت PDF ذخیره می شوند. نرم افزار های مختلفی برای ساخت، ویرایش و نمایش فایل های PDF ارایه شده اند اما یکی از بهترین، محبوب ترین و قوی ترین نرم افزار های موجود، محصول شرکت Adobe با نام Adobe Acrobat می باشد. توسط این نرم افزار شما قادر خواهید بود فایل های PDF خود را ایجاد، باز و ویرایش کنید که امکانات ویژه ای برای این عملیات در نظر گرفته شده است که از این بین می توان به: امکان ویرایش عکس و متون فایل های PDF، امکان تبدیل سایر اسناد در نرم افزار های ساخت سند به فرمت PDF، امکان رمز گذاری بر روی فایل ها برای عدم سوء استفاده و شخصی سازی، بانک تم های ایجاد کتاب های الکترونیکی، تبدیل مستقیم صفحات اسکنی به فایل PDF برای ساخت آسان تر کتاب های PDF و ... اشاره نمود که نشان از قدرتمندی این نرم افزار دارد. قابلیت جالب دیگری که بسیار می تواند در دانشگاهها و ادارات مورد توجه مواقع شود، امکان تبدیل مستقیم فایل های PDF به فایل های PowerPoint می باشد که امکان ارایه ی عمومی را فراهم میسازد.

فرم ها استفاده ی فراوانی در دنیای اینترنت دارند و عموما برای دریافت اطلاعات از کاربر از فرم ها استفاده می شود؛ نرم افزار کمکی Adobe FormsCentral که همراه با نرم افزار Adobe Acrobat XI بر روی رایانه ی شما نصب و راه اندازی شما را قادر میسازد تا فایل های PDF و فرم های تحت وب را به راحتی بسازید که فرآیند ساخت فرم ها در این نرم افزار به صورت ویزارد و بسیار ساده در طی چند مرحله صورت میگیرد. در آخرین ویرایش این نرم افزار که امروز با معرفی آن در خدمت شما عزیزان هستیم حالت مشاهده ی فایل های PDF به طور کامل بهبود یافته و امکاناتی از قبیل: بیشینه سازی صفحه نمایش برای مطالعه بهتر، ناپدید شدن منو ها در حالت خواندن، سرعت اجرا و بارگذاری بهتر فایل ها و ... به آن اضافه شده است. هم اینک شما عزیزان می توانید آخرین ویرایش نرم افزار Adobe Acrobat XI را از وب سایت دانلود رایگان دریافت و از کار فایل های PDF خود لذت ببرید.

قابلیت های نرم افزار ادوب اکروبات 11 ایجاد تبدیل ویرایش پی دی اف

 • امکان ویرایش عکس و متون فایل های PDF
 • امکان تبدیل سایر اسناد در نرم افزار های ساخت سند به فرمت PDF
 • امکان رمز گذاری بر روی فایل ها برای عدم سوء استفاده و شخصی سازی
 • بانک تم های ایجاد کتاب های الکترونیکی
 • تبدیل مستقیم صفحات اسکنی به فایل PDF برای ساخت آسان تر کتاب های PDF
 • قابلیت ساخت فرم های تحت وب به صورت ویزارد و آسان
 • بیشینه سازی صفحه نمایش برای مطالعه بهتر
 • ناپدید شدن منو ها در حالت خواندن
 • سرعت اجرا و بارگذاری بهتر فایل ها

 نحوه کرک برنامه بدون نیاز به سریال نامبر:

 1. اینترنت خود را قطع کنید سپس برنامه را نصب کنید و در طور نصب از گزینه Use trial or subscription استفاده کنید.
 2. بعد از نصب فایل AcrobatUpd موجود در فولدر Update را نصب کنید.
 3. توجه کنید که برنامه Adobe Acrobat در حال اجرا نباشد و اگر بود آن را ببندید
 4. به مسیر فولدر Crack و patch-MPT رفته فایل Patch را اجرا کنید و بر روی شکل آن کلیک کنید ( در ویندوز 7 و 8 روی Patch کلیک کنید و Run as Administrator را بزنید)
 5. در صورت درخواست بروز رسانی به هیچ عنوان برنامه را بروز نکنید.