با افزایش روز افزون بد افزار ها و ویروس های رایانه، آنتی ویروس های متعددی نیز به بازار ارایه شده اند. در این بین برخی از نرم افزار ها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و تاثیر گذاری فوق العاده ای داشته اند ، یکی از این نرم افزار های قدرتمند، سری آنتی ویروس های شرکت Avira می باشند که کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده اند به طوری که در یک آمار رسمی میزان دانلود این نرم افزار بالاتر از نرم افزار های دیگر همچون Kaspersky و NOD32 بوده است که نشان از قدرتمندی این نرم افزار دارد. این شرکت 3 نوع نرم افزار در پک امنیتی خود ارایه کرده است که شامل Avira Antivirus Premium که آنتی ویروس اصلی و قدرتمند این شرکت می باشد، Avira Internet Security که ابزار امنیت در اینترنت این شرکت نیز همراه آن می باشد و آخرین نرم افزار آن Avira Free Antivirus است که نسخه ی رایگان آنتی ویروس اصلی این شرکت است و به صورت رایگان ارایه شده است. امروز در وب سایت دانلود رایگان نسخه ی جدید این پک نرم افزاری را برای دانلود شما عزیزان به صورت کاملا رایگان با Key های معتبر آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد. با نصب این پک نرم افزاری خود را به طور کامل در مقابل ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، روت کیت ها، هکر ها، ابزار های جاسوسی و ... ایمن خواهید کرد و امکان نفوذ در رایانه ی شما تقریبا غیر ممکن خواهد شد. تمام نرم افزار های پک قدرتمند Avira از رابط کاربری آسان و محیطی جذاب بهره مند هستند و با سرعت اجرای بالا در سری بهترین آنتی ویروس های جهان گرفته اند.

 

 حال به تفسیر به شرح امکانات هر یک از نرم افزار های این پک می پردازیم :

Avira Antivirus Premium

همانطور که گفتیم  Avira Antivirus Premium، اصلی ترین نرم افزار پک Avira می باشد که یک آنتی ویروس قدرتمند را در اختیار شما قرار خواهد داد. شرکت Avira در ارایه ی این نرم افزار به طور رسمی اعلام کرده است با وجود افزایش روز افزون ویروس ها و با وجود این نرم افزار در رایانه ی شما متعهد است که هیچ بد افزاری قادر به ورود به رایانه ی شما نخواهد بود؛ با فاصله زمانی بسیار کمی آپدیت های این نرم افزار از طرف شرکت تولید می شود که کاربران آن، قادرند آنها را دریافت و بانک اطلاعاتی نرم افزار خود را به روز کنند و اینگونه تضمین می کند که قادر به مقابله با هر بد افزاری باشد. این نرم افزار به خودی خود و بدون آپدیت قادر است بیش از 150،000 ویروس مختلف را شناسایی و از رایانه ی شما حذف نماید که نشان دهنده ی کامل بودن بانک اطلاعاتی این نرم افزار دارد. این نرم افزار از ابزار اسکن سریع بهره مند بوده و قادر است رایانه ی شما را در سریع ترین زمان ممکن مورد اسکن قرار داده و بد افزار های مختلف را شناساییی کند؛ لازم به ذکر است این نرم افزار در مورد حرکت های غیر عادی موجود در برخی از فایل ها که در حال وارد شدن به رایانه ی شما هستند گارد امنیتی شدیدی دارد و قادر است فایلی که شما اجازه ی ورود به آن را داده اید مورد بررسی قرار دهد و در صورت آلوده بودن شما را با خبر میسازد، از این سری فایل ها می توان به فایل هایی که شما از اینترنت دانلود می کنید، فایل هایی که از هارد های خارجی در رایانه کپی میشوند و ... اشاره نمود.

نرم افزار Avira AntiVir Premium در مقابل بد افزار های جاسوسی همچون trojaner, worms, backdoors, jokes و ... بسیار قدرتمند است و از ورود و فعالیت چنین بد افزار هایی جلوگیری می کند که از دزدی و از بین رفتن اطلاعات شما جلوگیری می کند. این نرم افزار همچنین با دارا بودن دو امکان جالب MailGuard , WebGuard امنیت شما را در وبگردی نیز تضمین خواهد کرد و تمام ایمیل ها، صفحات وب و ... را مورد بررسی قرار خواهد و از ورود بد افزار ها یا نمایش هرزنامه ها جلوگیری خواهد کرد؛ لازم به ذکر است در نسخه ی جدید اصلاحاتی بر روی MailGuard صورت گرفته است تا بتوانید از Thunderbird استفاده کنید. در نسخه ی حال حاضر این نرم افزار اصلاحاتی صورت گرفته است که از این بین می توان به بهبود سیستم اسکن، قابلیت اسکن فایل های قفل شده، اسکن جدید برای تشخیص و از بین بردن روت کیت ها و نرم افزارهای مخرب فعال و ... اشاره نمود که بر محبوبیت این نرم افزار افزوده است.

Avira Internet Security

نرم افزار Avira Internet Security یک ابزار امنیتی کامل و نرم افزاری بی نظیر برای کسانی است که با اینترنت سروکار دارند و معاملات حساس بانکی و خرید های خود را از طریق اینترنت انجام می دهند. این نرم افزار از بخش ها و امکانات زیادی برای ایجاد امنیت کامل در رایانه ی شما بهره مند می شود که یک به یک به معرفی و شرح آنها می پردازیم: بخشی موسوم به AntiAd در این نرم افزار موجود است که این بخش به خصوص برای مبارزه با جاسوس افزار های آنلاین و بستن صفحات تبلیغاتی مزاحم است که ممکن است در وبگردی گریبان گیر شما شود. قابلیت دیگری که در این نرم افزار وجود دارد امکان اسکن، یافتن و از بین بردن تروجان ها به صورت آنلاین در اینترنت، در شبکه  های کامپیوتری یا در فایل های قفل شده است که به طور کامل شما را در مقابل تروجان ها ایمن می کند. قابلیت شناسایی روت کیت ها که به صورت غیر معمول بر روی رایانه فعالیت می کنند، اما روت کیت چیست؟ روت‌کیت بدافزارهایی هستند که اغلب، ﺁ‌نها را به خودی خود نمی‌توان مخرب یا خطرناک دانست، بلکه قرار گرفتن ﺁنها در کنار ویروس‌ها یا کرم‌های اینترنتی یا نوع استفاده از ﺁن‌هاست که به ﺁنان ماهیتی خطرناک می‌بخشد. به عنوان یک تعریف می‌توان گفت که روت‌کیت ابزاری نرم‌افزاری است که بوسیله ﺁن این امکان وجود دارد تا فایل، پروسه یا کلیدی خاص در رجیستری را پنهان نمود. روت‌کیت‌ها اغلب در سطح سیستم‌عامل فعالیت کرده و با تغییراتی که در سیستم‌عامل یا منابع ﺁن انجام می‌دهند، به مقاصد خود دست پیدا می‌کنند. به علت قابلیت پنهان‌سازی قوی اینگونه برنامه‌ها، شناسایی ﺁن‌ها یا برنامه‌هایی که توسط ﺁنها پنهان گردیده اغلب مشکل بوده و این امر می‌تواند مشکلاتی را برای کاربران بوجود ﺁورد ولی این نرم افزار به طور کامل این مشکل را از بین برده و امنیت شما را در مقابل روت کیت ها تضمین می کند و در صورت مشاهده ی کوچکترین حرکت غیر عادی نرم افزاری شما را آگاه میسازد.

هکر ها ممکن است به صورت مستقیم به رایانه ای حمله کنند تا اطلاعات آن را به سرقت ببرند، در این نرم افزار ابزاری به نام AntiBot قرار دارد که هر ورود غیر قانونی را شناسایی می کند و  سیستم شما در برابر هکر ها و متوقف کردن خودکار فعالیت های هک به طور کامل ایمن می شود. newBrowser, newWebsite قابلیت هایی هستند که در این نرم افزار برای حفاظت از اطلاعات شما در ورود به سایت های مخرب ایجاد شده اند و اگر وب سایتی که شما قصد رفتن به آن را دارد در لیست سیاه این نرم افزار باشد، قبل از وجود به سایت، شما را آگاه میسازد و اجازه ی وارد شدن اطلاعات آلوده ی آن سایت به رایانه ی شما را نمی دهد. AntiPhishing (ضد فیشینگ) که در این نرم افزار وجود دارد به صورت پیشرفته طراحی شده و از هر گونه حملات فیشینگ جلوگیری به عمل می آورد، اما فیشینگ چیست؟ فیشینگ یا سرقت آنلاین در عمل به صورت کپی دقیق رابط گرافیکی یک وب‌گاه معتبر مانند بانک‌های آنلاین انجام می‌شود. ابتدا کاربر از طریق ایمیل و یا آگهی‌های تبلیغاتی سایتهای دیگر، به این صفحه قلابی راهنمایی می‌شود. سپس از کاربر درخواست می‌شود تا اطلاعاتی را که می‌تواند مانند اطلاعات کارت اعتباری مهم و حساس باشد، آنجا وارد کند. در صورت گمراه شدن کاربر و وارد کردن اطلاعات خود، فیشرها به اطلاعات شخص دسترسی می‌یابند که با وجود این نرم افزار در رایانه ی شما سرقت هر اطلاعاتی از طریق حملات فیشینگ غیر ممکن خواهد شد. آخرین و جدیدترین امکانی که در این نرم افزار با نام Safe Browsing وجود دارد برای کنترل کودکان شماست که شما به راحتی می توانید از ورود کودکان خود به سایت های نا مناسب جلوگیری به عمل آورید.