امروز در زمینه امنیت اطلاعات قصد معرفی برنامه ای توانمند و حرفه ای را داریم که با آن می توان به راحتی و با سرعت بالا و البته امنیتی قابل قبول فایل ها، پوشه ها و حتی داریور هایتان را مخفی و یا قفل کرد و در زمینه قفل گذاری از قویترین فرمت یعنی AES 256 بیت (نوعی رمز گذاری می باشد که توسط دولت ایالات متحده استاندارد سازی شده است) استفاده نمایید و البته این ویژگی ها تنها به درون هارد سیستم شما محدود نمی شود بلکه با آن می توانید بروی هارد های اکسترنال، فلش داریو ها و هر مدیای خارجی دیگر رمز گذاری نمایید.

 

ویژگی ها کلیدی نرم افزار محافظ،رمز گذار و مخفی ساز فایل ها

مخفی سازی اطلاعات:
این برنامه توانایی مخفی سازی فابل ها و داده های شخصیتان را در هر مکانی داراست، تا جایی که به هیچ وجه قابل دیدن نیستند.

قفل گذار اطلاعات:
فایل ها، فولدرها و دیسک داریو هایی که قفل شده اند به هیچ طریق امکان; بازکردن، خواندن، تغییر، انتقال، پاک کردن، کپی کردن و یا تغییر نام آنها نیست (تمام زیر مجموعه های فایل قفل شده نیز قفل میگردد).

رمزگذاری اطلاعات:
این برنامه توانایی رمز نگاری تمام فایل ها و فولدرها را داراست (رمز نگاری سبب تغییر ماهیت یک داده می شود و در صورت نیاز دوباره به حالت قبل بر گردانده می شود).

رمزگذاری سیار:
شما می توانید فایل هایتان را به یک فایل قابل اجرا (با فرمت exe) تبدیل کرده و آنها را با الگوریتم AES رمزگذاری کنید در واقع شما می توانید اطلاعات مهمتان را با این ویژگی رمزنگاری کرده و با امنیت بیشتری آنها را ازطریق شبکه اینترنتی با دوستانتان به اشتراک بگذارید (در مقصد برای رمزگشایی نیازی به برنامه نیست).

پاک سازی مطمئن:
شما با این ویژگی می توانید بطور کامل اطلاعاتتان را پاک سازی کنید و نحوه ی پاک سازی بدین صورت است که به صورت مکرر و طبق برنامه ای از پیش تعیین شده داده هایی جای داده های پاک شده شما دوباره نوشته می شود، این عمل سبب می شود که امکان بازگردانی اطلاعات پاک شده به صفر درصد نزدیک شود.

رمز گذاری بر روی نرم افزار:
شما می توانید برنامه را قفل کنید، درصورتی که رمز را نداشته باشید هیچ راهی برای پاک کردن برنامه نیست.