اخیرا استودیو ریسپاون اعلام کرد که تایتان فال ۲ می‌تواند با رزولوشن ۶K بر روی ایکس باکس وان اجرا شود ولی آن‌ها به احتمال زیاد آن را به ۴K کاهش می‌دهد تا بر روی جزئیات و بافت‌های گرافیکی بازی کار کنند. کنسول ایکس باکس وان ایکس  که در E 2017 رونمایی شد به گفته‌ی مایکروسافت […]

فیل اسپنسر به خبر اجرا شدن تایتان فال ۲ با رزولوشن ۶K بر روی ایکس باکس وان ایکس واکنش می‌دهد

اخیرا استودیو ریسپاون اعلام کرد که تایتان فال ۲ می‌تواند با رزولوشن ۶K بر روی ایکس باکس وان اجرا شود ولی آن‌ها به احتمال زیاد آن را به ۴K کاهش می‌دهد تا بر روی جزئیات و بافت‌های گرافیکی بازی کار کنند. کنسول ایکس باکس وان ایکس  که در E 2017 رونمایی شد به گفته‌ی مایکروسافت پر قدرت ترین کنسول تاریخ است.   فیل اسپنسر رئیس بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت که بسیار در فضای مجازی و توئیتر فعال است و به سوالات طرفداران پاسخ می‌دهد. بعد از منتشر شدن خبر اجرای تایتان فال ۲ بر روی ایکس باکس وان ایکس با رزولوشن ۶K، توئیتی منتشر کرد.

در زیر می‌توانید متن این توئیت را به نقل از ایشان مشاهده کنید:

به سازندگان بهترین ابزار و پلتفرم را بدهید و دست آن‌ها را در تصمیم گیری باز بگذارید. باور کنید “اتفاقات خوبی خواهد افتاد.”

بازی Titanfall 2 ساخته استودیو Respawn Entertainment و ناشر آن Electronic Arts در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۶ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد لازم به ذکر است این عنوان که از بهترین شوتر‌های سال ۲۰۱۶ می‌باشد، نامزد بهترین بازی سال در مراسم Game Awards نیز شده بود. به تازگی اعلام شده است که تعداد بازیکنان کل سری تایتان فال از ۲۰ میلیون نفر گذشته است و بسته‌ی الحاقی رایگانی نیز در راه تایتان فال ۲ است.

علاوه بر تایتان فال ۲ بازی Final Fantasy XV نیز بر روی ایکس باکس وان عملکرد بسیار خوبی داشته و تفاوت‌های آن با نسخه‌ی ایکس باکس وان معمولی بسیار مشهود است. مایکروسافت کنسول ایکس باکس وان ایکس را که طی سال گذشته با نام Project Scorpio نیز شناخته می‌شد در E3 2017 رونمایی کرد. این کنسول در ۷ نوامبر ۲۰۱۷ با قیمت ۴۹۹$ عرضه خواهد شد.

 

منبع متن: gamefa