هنوز اطلاعات رسمی زیادی از نسخه‌ی جدید Star Wars که توسط Visceral Games توسعه می‌یابد، در دست نداریم ولی با این حال، در هفته‌ی گذشته شایعاتی از شخصیت اصلی و داستان این عنوان منتشر شدند. همچنین به‌تازگی نیز شخصیت اصلی دوم این بازی لو رفته است. وب‌سایت Making Star Wars که هفته‌ی گذشته نیز جزئیاتی از […]

شایعه: دومین شخصیت اصلی Star Wars ساخته‌ی Visceral Games مشخص شد

هنوز اطلاعات رسمی زیادی از نسخه‌ی جدید Star Wars که توسط Visceral Games توسعه می‌یابد، در دست نداریم ولی با این حال، در هفته‌ی گذشته شایعاتی از شخصیت اصلی و داستان این عنوان منتشر شدند. همچنین به‌تازگی نیز شخصیت اصلی دوم این بازی لو رفته است.

وب‌سایت Making Star Wars که هفته‌ی گذشته نیز جزئیاتی از Star Wars ساخته‌ی Visceral Games را لو داده بود، اخیراً اعلام کرده است که شخصیت اصلی دیگری با نام Robie Mattox در مرکز داستان این بازی نقش دارد:

Robie Mattox زنی در اوایل سی‌سالگی‌اش است که Dodger را یاری می‌کند. وی تفنگداری مطمئن است و جزو معدود اشخاصی به حساب می‌آید که Dodger به آن‌ها اطمینان دارد؛ چه در زمینه‌ی شخصی و چه در زمینه‌ی نبردها. نمی‌توانیم نقش و اهمیت او در این سری را دست کم بگیریم، از آن‌جایی که دیگر شخصیت اصلی ماست. ظاهراً برنامه از این قرار است که Robie طی دنباله‌ی جدیدی در آینده، نقش و توجه اصلی خود را داشته باشد.

Robie مانند بسیاری از قهرمانان دنیای Star Wars، خانواده‌اش را در کودکی از دست داده است. وی بدون پدر و مادر خود در ۱۳۱۳ بزرگ شد تا اینکه توسط خانواده‌ی Wandering Star به فرزندخواندگی گرفته شد. Robie مشکلات عاطفی عجیب و غریبی دارد و درویدها (Droid) و این زندگی مصنوعی، او را آزار می‌دهند. وی با Wuher در مغازه‌ای در Tatooine احساس آرامش و راحتی می‌کند و ظاهراً این مسائل، باعث درگیری او با پزشک Dodger یعنی Doc می‌شوند.

علاوه بر این‌ها، Making Star Wars گفته است که Robie و Dodger، دو شخصیت اصلی نسخه‌ی جدید Star Wars، رابطه‌ی قوی و نزدیکی با هم دارند و به کمک یکدیگر سفینه‌ی Dodger را کنترل و مدیریت می‌کنند.

در آخر، لازم به ذکر است که این اطلاعات منتشر شده، فقط در حد شایعه هستند و نمی‌توان به آن‌ها اعتماد کامل کرد. طبق گزارش‌های خود Visceral Games، عنوان جدید Star Wars در بین آوریل ۲۰۱۸ یا مه ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

در آخر، لازم به ذکر است که این اطلاعات منتشر شده، فقط در حد شایعه هستند و نمی‌توان به آن‌ها اعتماد کامل کرد. طبق گزارش‌های خود Visceral Games، عنوان جدید Star Wars در بین آوریل ۲۰۱۸ یا مه ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

منبع متن: gamefa