شرکت کونامی پس از معرفی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در رویداد شب گذشته Playstation Showcase، به ارائه‌ی اطلاعات بیشتری از این بازی پرداخته است. پس از انتشار شایعات، گزارش‌ها و گمانه‌زنی‌های مختلف، سرانجام به صورت رسمی از ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 تحت عنوان Metal Gear Solid Delta: Snake Eater رونمایی گردید. […]

کونامی: نام Metal Gear Solid Delta: Snake Eater نشان دهنده تغییر یا تفاوت است

محسن رضوی فر
۴ خرداد ۱۴۰۲ - 23:17
کونامی:

شرکت کونامی پس از معرفی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در رویداد شب گذشته Playstation Showcase، به ارائه‌ی اطلاعات بیشتری از این بازی پرداخته است.

پس از انتشار شایعات، گزارش‌ها و گمانه‌زنی‌های مختلف، سرانجام به صورت رسمی از ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 تحت عنوان Metal Gear Solid Delta: Snake Eater رونمایی گردید. کونامی (Konami) پس از رونمایی از عنوان مذکور، نکات جالبی را به اشتراک گذاشته است. به عنوان مثال، این شرکت اعلام کرده است که این بازی با وجود پیشرفت‌های بصری و گیم‌پلی، یک عنوان وفادارانه به نسخه‌ی اصلی خواهد بود و نکته‌ی جالب اینجاست که مورد اشاره شده در نام آن نیز منعکس شده است.

اینکه چرا نام Delta به جای ۳ در ریمیک Metal Gear Solid 3 قرار داده شده، مورد پرسش بسیاری از افراد قرار گرفته است. کونامی اخیراً در توییتر به توضیح در مورد این موضوع پرداخته است. این شرکت می گوید نام جدید به این دلیل انتخاب شده است که معنای آن با مفهوم پروژه‌ی ریمیک و بازسازی مطابقت دارد.

کونامی در توییت خود نوشت:

دلتا به معنای «تغییر» یا «تفاوت» بدون تغییر ساختار است.

طرفداران امیدوار هستند که جزئیات دقیق‌تری را در مورد اینکه تغییرات Metal Gear Solid Delta: Snake Eater دقیقاً شامل چه چیزی می‌شود، دریافت کنند. باید منتظر ماند و دید چه مدت طول می‌کشد تا شرکت کونامی مایل به ارائه‌ی اطلاعات بیشتری از این ریمیک باشد.

بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دست توسعه قرار دارد.

PC ، PlayStation 5 ، Xbox Series X/S ، اخبار بازی ، بازی ویدیویی
Konami, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

منبع متن: gamefa