یکی دیگر از مدل‌های مقاوم و سفت‌وسخت پرچم‌داران سامسونگ در راه است. گلکسی اس ۸ اکتیو گوشی جدید سامسونگ که احتمالا تنها به بازارهای آمریکا راه میابد. چندی پیش عکس‌هایی از گلکسی اس ۸ اکتیو در دست یک کاربر منتشر شده بود، پس اگر از همراهان اخبار دیجی‌کالا مگ بوده باشید احتمالا این گوشی را دیده‌اید.

اما عکس‌ها فقط ظاهر گوشی را نشان می‌داد. خبر خوب برای دوستداران تکنولوژی این است که به‌تازگی یک ویدئو از گلکسی اس ۸ اکتیو منتشر شده که این گوشی را در حال کار نشان می‌دهد.

در واقع گلکسی اس ۸ اکتیو شبیه گوشی‌های بزرگ و محکم نیست. سامسونگ سعی کرده گوشی اکتیو جدید را با ظرافتی شبیه گلکسی اس ۸ بسازد.

برخلاف گوشی‌های قبلی از این سری یعنی گلکسی اس ۷ اکتیو و گلکسی اس ۶ اکتیو، بیشتر با استانداردها مطابق است. حاشیه و زوایا کمتر است و دکمه‌ی خانه ندارد. البته این یعنی سنسور اثرانگشت پشت گوشی خواهد بود.

از نظر مشخصات فنی گلکسی اس ۸ اکتیو مانند گوشی‌های قبلی این سری تأییدیه MIL-STD-810G را دارد. باتری آن هم ۴۰۰۰میلی‌آمپر خواهد بود.

در واقع گلکسی اس ۸ اکتیو شبیه گوشی‌های بزرگ و محکم نیست. سامسونگ سعی کرده گوشی اکتیو جدید را با ظرافتی شبیه گلکسی اس ۸ بسازد. قطعا یک باتری بزرگ‌تر و استانداردهای بالاتر مقاومت، بدنه‌ای بزرگ‌تر و سنگین‌تر لازم داشت چیزی که شبیه گوشی اس ۸ اکتیو در این ویدئو نیست.

ویدئوی زیر را ببینید تا با این گوشی بیشتر آشنا شوید.

منبع: Phone Arena

منبع متن: digikala