شرکت Blizzard اعلام کرده است عنوان Overwatch از تاریخ ۱۷ نوامبر و برای یک آخر هفته بر روی رایانه های شخصی و کنسول های اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ رایگان خواهد بود. در ادامه این خبر و جزئیات آن با گیمفا همراه باشید! شما احتمالاً تا کنون کلیپ های بسیاری از گیم پلی و […]

Overwatch را از ۱۷ نوامبر برای یک آخر هفته رایگان تجربه کنید

شرکت Blizzard اعلام کرده است عنوان Overwatch از تاریخ ۱۷ نوامبر و برای یک آخر هفته بر روی رایانه های شخصی و کنسول های اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ رایگان خواهد بود. در ادامه این خبر و جزئیات آن با گیمفا همراه باشید!

شما احتمالاً تا کنون کلیپ های بسیاری از گیم پلی و تریلر های مختلفی از بخش های متنوع بازی Overwatch ، عنوان شوتر بسیار محبوب ساخت شرکت Blizzard دیده اید اما اگر تا حالا این فرصت را کسب نکرده اید که این بازی را شخصاً تجربه کنید فرصت بسیار خوبی برای شما مهیا شده است. بهترین خبر بی شک این است که این تجربه را به رایگان به دست خواهید آورد.

این فرصت که از ساعت ۱۱ به وقت محلی در تاریخ ۱۷ نوامبر شروع خواهد شد به شما این امکان را می دهد که این بازی را چه بر روی رایانه های شخصی و چه بر روی کنسول های اکس باکس وان و یا پلی‌استیشن ۴ به رایگان تجربه کنید. البته این تجربه تا ابد ادامه نخواهد داشت و در تاریخ ۲۰ نوامبر به پایان می رسد. این نکته لازم به ذکر است که از آنجایی که این عنوان یک بازی تماماً آنلاین است شما برای تجربه آن نیاز به دسترسی هایی مثل PlayStation Plus، Xbox Live Gold و یا Battle.net هستید. البته با انجام این کار شما به تمامی ۲۶ شخصیت بازی و ۱۶ نقشه آن به همراهی بسیاری از نقشه های آن دسترسی پیدا می کنید. اگر بعد از پایان این مدت زمان تصمیم به خرید بازی بگیرید، تمام پیشرفت های شما در نسخه محدود به نسخه اصلی بازی انتقال پیدا خواهد کرد.

این آخر هفته رایگان تا پایان هفته دیگر آغاز نخواهد شد و البته ما نیز فکر می کنیم که این گونه بهتر است چرا که شما مدت زمانی را لازم دارید تا با تمامی شخصیت های بازی آشنا شوید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید