فیلم پسران بد برای زندگی (Bad Boys for Life) که تحت عنوان پسران بد ۳ نیز شناخته می‌شود موفق شد این آخر هفته در سه روز اول اکرانش بیش از ۵۹ میلیون دلار بفروشد و نسبت به پیش‌بینی‌های قبلی موفق‌تر ظاهر شود.

بیست و ششمین مراسم سالانه جوایز انجمن بازیگران آمریکا یک‌شنبه شب برگزار شد.

فیلم 1917 به کارگردانی سم مندس جایزه بهترین فیلم تهیه‌شده در سال 2019 را در سی و یکمین مراسم اهدای جوایز انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا که شنبه این هفته برگزار شد به دست آورد.

جنگ ستارگان همواره به عنوان یکی از مجموعه‌های بسیار محبوب سینمای آمریکا شناخته شده است اما چند سالی است که شاهد افت فروش محسوس فیلم‌های جدید آن و استقبال نسبتا سردتر منتقدان و مخاطبان هستیم.

فیلم جهان با من برقص بدشانسی آورد. اولین فیلم سروش صحت از وقتی اکران شده کشور در معرض اتفاقات مهیب قرار گرفته و مردم حال و حوصله‌ی سینما رفتن ندارند. رئیس انجمن سینماداران گفته که در عرض دو هفته‌ی اخیر سینماها 50 درصد افت فروش داشته‌اند که طبیعی است. این وسط اما فیلمی که پتانسیل فروش داشت و حیف شد «جهان با من برقص» بود.

استیون کینگ رمان‌نویس مشهور آمریکایی که بسیاری از آثارش تا به امروز در اقتباس‌های سینمایی مورد استفاده قرار گرفته، معتقد است در انتخاب بهترین آثار سینمایی باید کیفیت و شایستگی را به عنوان معیار اصلی مد نظر قرار داد نه تنوع نژادی و جنسیتی.

فیلم ۱۹۱۷ به کارگردانی سام مندس و محصول کمپانی یونیورسال با دو جایزه‌ی گلدن گلوبی که برنده شد و تبلیغات دهان به دهان به آسانی توانست با شروع اکران گسترده‌اش در صدر باکس آفیس سینماهای جهان قرار بگیرد. اکران محدود این فیلم البته دو هفته قبل‌تر آغاز شده بود. در همین حین فیلم «مثل یک رئیس» کمپانی پارامونت کمتر از انتظارات هفته‌ی گذشته فروخت و فیلم «زیر آب» کمپانی فاکس هم غرق شد! البته این وسط فیلم «فقط بخشش» برادران وارنر خودش را به جمع پنج فیلم صدرنشین جدول فروش رساند. فروش گسترده‌ی این فیلم هم بعد از اکران محدودش در دسامبر تازه آغاز شده است.

شب گذشته مراسم جوایز انتخاب منتقدان ۲۰۲۰ برگزار شد و مهم‌ترین جایزه مراسم به فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon a Time in Hollywood) رسید.