امروزه به اشتراک‌گذاشتن بازی‌های PS4 برای خانواده و دوستان، مانند گذشته امری آسان و رایج نیست. به خصوص که محدودیت‌های زیادی برای آن اعمال شده است. از طرف دیگر با وجود انبوه زیادی از بازی‌هایی که به صورت دیجیتالی در حساب کاربری شما ذخیره شده‌اند، در نظر گرفتن الزامات اشتراک‌گذاری برای هر بازی بسیار دشوار […]

رئیس Xbox : در سال 2019 سرمایه گذاری بیشتری را بر روی PC خواهیم کرد

به نظر می‌رسد آینده Xbox به نرم افزار مربوط باشد نه سخت افزار و به همین دلیل است که Microsoft تلاش دارد تا سرویس محبوب خود را یعنی Xbox Game Pass به هر پلتفرمی که امکان آن وجود دارد، بیاورد. در همین رابطه نیز، به تازگی Microsoft فعالیت خود را در زمینه انتشار بازی‌های خود بر روی کامپیوترهای شخصی بیشتر کرده و طبق سخنان فیل اسپنسر که وی رئیس Xbox است، Microsoft قصد دارد تا این حرکت خود را ادامه بدهد و همچنین در سال 2019 آن را گسترش بدهد.

یکی دو بار اولی که خودتان بازی های استاد میازاکی را تجربه می کنید به کنار، ولی مهم تر از آن دفعاتی است که باید به راهنماهای این عناوین مراجعه کنید و تازه در می یابید که “عجب!! پس اینجا این بود قضیه اش!! پس این شخصیته واسه این بود که دیگه پیداش نشد!!” و بسیاری […]

اگر از قیمت بالای سی دی کی بازیهای روز دنیا خسته شده اید ما در فروشگاه جی ام کی (Gmkey.ir) برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم:

گزارش: ممکن است که سرویس EA Access برای PS4 عرضه شود

علی‌رغم اشتباهاتی که EA در طول چند سال اخیر مرتکب شده است، اما هیچ شکی نیست که EA Access یکی از بهترین موارد صنعت گیم می‌باشد؛ خصوصا برای طرفداران رشته‌های ورزشی. به ازای 30 دلار در سال، EA Access دسترسی کاملی را به تقریبا تمام بازی‌های کمپانی EA در نسل جاری می‌دهد؛ گاهی اوقات به بازی‌هایی که تنها چند ماه از انتشار آن‌ها گذشته است. همچنین، مواردی مانند نسخه‌های آزمایشی، دموها، دسترسی زودهنگام و موارد دیگری را نیز ارائه می‌دهد. تا اینجا، این سرویس تنها بر روی Xbox One و P C(که بر روی این پلتفرم با عنوان Origin Access شناخته می‌شود) در دسترس می‌باشد، اما ممکن است که پلتفرم دیگری نیز به این دو اضافه شود.

Read Dead Redemption II

اگر هنوز فرصت نکرده‌اید تا این حماسه‌ی غرب وحشی که Red Dead Redemption 2 نام دارد را تجربه کنید، ممکن است بخواهید بدون به روزرسانی کردن به همان محتویات اصلی دیسک خود رضایت دهید. به گزارش پردیس گیم و به نقل از dualshockers،  بنا بر گفته‌ی چندین و چند بازیکن از جامعه طرفداران Red Dead Redemption، به نظر Rockstar با دستکاری تکنیک ambient occlusion باعث افت گرافیک بازی شده، اگرچه در یادداشت‌های مربوط به این آپدیت حرفی در این باره زده نشده است.

بازی جنگ خان‌ها را می‌توان یکی از پرطرفدارترین بازی‌های MMORTS در ایران دانست. در این بازی شما کنترل یک امپراتوری را در قرون وسطی برعهده می‌گیرید و باید با مدیریت درست، کشور خود را به رستگاری برسانید. در ادامه قصد داریم تا نگاهی کوتاه به بخش‌های مختلف بازی بیاندازیم. با پردیس‌گیم همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.


استودیوی گیرباکس (Gearbox) امروز تصاویر مرموزی را پیش از رویداد Pax East در توییتر خود منتشر کرد. این تصاویر سبب شد تا حدس‌های زیادی درمورد این‌که بازی بعدی این استودیو چیست زده شود. اولین تصویر منتشر شده نشانه‌هایی از بازی Borderlands 3 داشت و همین مسئله موجب گردید تا کاربران زیادی گمان کنند این تصویر […]