سامانه ارسال پیامک

به همراه ارسال ویژه پیام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

برخی از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان:
– بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!
– برگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده
– اختصاص شماره رایگان جهت ارسال
– دریافت رایگان پیامک
– دیتابیس معتبر ارسال پیامک به مشاغل سراسر کشور به تفکیک شهر و جنسیت
– ارسال بر اساس پیش شماره،کد پستی،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،شهر و منطقه
– نظر سنجی پیامکی،مسابقات پیامکی،خدمات برنامه نویسان،ارسال دوره ایی و...

عضویت

 تاریخ عرضه جدید Age of Empires: Definitive Edition سرانجام اعلام شد + تریلر

نسخه ارتقا یافته عنوان استراتژیک کلاسیک Age of Empires در بهار 2016 برای عرضه در ماه اکتبر معرفی شد اما در حالی که اندکی به موعد عرضه باقی مانده بود با هدف ارتقا هر چه بیشتر تمامی بخش‌ها تا تاریخ نامشخصی تاخیر خورد. حال Microsoft اعلام کرده است که این عنوان مورد انتظار سرانجام در تاریخ 20 فوریه (سه‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۶) به دست طرفداران خواهد رسید.


۱۴ لحظه برتر و یه‌یاد‌ماندنی در سری Bioshock

Life is Strange: Before the Storm

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از VideoGamer، شرکت Square Enix به صورت رسمی اعلام کرد عنوان سریالی Life is Strange: Before the Storm در تاریخ 18 اسفند در قالب دو نسخه Vinyl و محدود به صورت فیزیکی منتشر خواهند شد. همچنین قسمتی اضافه‌‌ به عنوان یک خداحافظی با این بازی سریالی در تاریخ 15 اسفند به صورت دیجیتالی برای سه پلتفرم PC،Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

Kingdom Hearts 3

سومین نسخه از سری محبوب Kingdom Hearts که توسط Square Enix توسعه می‌یابد یکی از موردانتظار‌ترین بازی‌های 2018 نیز می‌باشد. در این میان تنها مشکل طرفداران مشخص نشدن تاریخ انتشار بازی است که به نظر می‌رسد این مشکل هم به زودی برطرف خواهد شد.

Twisted Metal

آیا شما سری محبوب Twisted Metal را که در انحصار سونی قرار دارد به یاد دارید؟ این بازی که شامل ماشین‌های جنگی  می‌شود برای اولین بار بر روی PS1 منتشر شد سپس نسخه دوم بازی با نام Twisted Metal: Black بر روی PS2 منتشر شد و ما شاهد آخرین نسخه سری با تمرکز بر روی بخش چند نفره بر روی PS3 بودیم و از آن زمان تا به حال دیگر خبری از این سری به انتشار نرسیده است.

 تاریخ برگزاری تست آلفای محدود عنوان HUNT: Showdown اعلام شد

شرکت Crytek امروز اعلام کرد که امکان تجربه عنوان HUNT: Showdown در فاز آلفا به‌صورت محدود در تاریخ 31 ژانویه (چهارشنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۶) ممکن خواهد شد. در جریان این تست آلفا تیم سازنده Hunt گیم‌پلی، تعادل در این بخش و ساختار آنلاین را مورد آزمایش قرار داده و همچنین بازخوردهای بازیکنان را نیز جمع‌آوری خواهد کرد.

بروزرسان ایکس‌باکس وان ایکس Forza Horizon 3 هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. این بروزرسان امکان اجرای بازی Forza Horizon 3 به‌صورت ۴K واقعی محیا کرده و به‌صورت شگفت انگیزی ۴XMSAA در آن قرار داده تا هیچگونه دندانه‌ای در تصویر ارائه شده وجود نداشته باشد اما با این وجود بسیاری از طرفداران منتظر یک بروزرسان شصت فریم برای بازی […]

موسسه آماری NPD امروز لیست کامل پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۷ درکنار پرفروش‌ترین بازی‌های ماه دسامبر ۲۰۱۷ را اعلام کرد. عنوان Call of Duty: WWII پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۷ بود. در ادامه NBA 2K18 و Destiny 2 درکنار Madden NFL 18 و The Legend of Zelda: Breath of the Wild به‌ترتیب پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۷ بودند. برای ماه دسامبر ۲۰۱۷ […]