به گزارش پردیس گیم و به نقل از PC Gamer، تریلر جدید عنوان جذاب Tropico 6 در جریان نمایشگاه Gamescom 2018 به نمایش درآمد.


به جرات می‌توان گفت که نمایشگاه Gamescom در کنار E3 جزو مهم‌ترین و جذابترین رویدادهای بازی‌های ویدئویی برای طرفداران هستند. امسال هم به نظر می‌رسد که قرار است شاهد یک نمایشگاه Gamescom جذاب باشیم و اطلاعات زیادی از بازی‌هایی که منتظرشان هستیم به دست آوریم.

با عرضه پلی‌استیشن VR در سال ۲۰۱۶ میلادی، امکان تجربه‌ای منحصر به فرد از دنیای واقعیت مجازی برای بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن ۴ فراهم شد. حال به تازگی شرکت سونی (Sony) اطلاعاتی از عملکرد این هدست واقعیت مجازی منتشر کرده است. با توجه به اطلاعات منتشر شده در بلاگ پلی‌استیشن، از زمان عرضه پلی‌استیشن VR در […]

طبق چیزهایی که تا کنون از عنوان Control ساخته‌ی استودیوی رمدی (Remedy Entertainment) دیده‌ایم، به نظر می‌رسد این بازی کاملاً منحصر به فرد باشد. ممکن است عناصر آشنایی در بازی وجود داشته باشد اما سازندگان اعلام کرده‌اند که می‌خواهند با راه و روش خودشان از این عناصر استفاده کنند. اخیراً در مصاحبه‌ای که در مجله‌ی […]

Bloober Team New Project

استودیوی Bloober Team که سابقه‌ی ساخت یک بازی ترسناک شگفت انگیز با نام Layers of Fear که ماجراهای آن در یک خانه‌ی خالی از سکنه رخ می‌داد و همچنین بازی سایبر پانکی Observer به تازگی با یک تیزر از بازی جدید خود با نام Project Méliès رونمایی کرده‌اند که در ژانر ترسناک قرار دارد.


به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gematsu، عنوان تحسین شده‌ی نقش آفرینی Divinity: Original Sin II که پیش از این برای پلتفرم PC منتشر شده بود، قرار است در تاریخ 31 اوت (9شهریور) برای کنسول‌های PlayStation 4 و Xbox One با نام Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition منتشر شود. ناشر این نسخه شرکت معروف Bandai Namco خواهد بود.

تغییر تاریخ: ورود روایت چند شاخه‌ای به Assassin’s Creed


به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gematsu، شرکت Sony به تازگی اعلام کرده است که هدست واقعیت مجازی PlayStation VR تا به حال بیش از 3 میلیون واحد فروش داشته است. علاوه بر آن هم اکنون بیش از 21.9 میلیون واحد نرم افزار و بازی مرتبط با این هدست نیز به فروش رفته است.