اخیرا پتنتی از گوشی خمیده سامسونگ به ثبت رسیده که از هر چهار طرف خمیده است؛ به این صورت که هم از بغل در این گوشی خمیدگی وجود دارد و هم از بالا و پایین که در این صورت فضای بسیار کمی نیز برای تعبیه کلیدهای سخت‌افزاری روی آن وجود خواهد داشت.

به‌‌تازگی اعلام شد که قیمت وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو ۵G حدود ۱۰۰۰ دلار پیش‌‌بینی شده است. اگرچه وان پلاس همیشه به عرضه پرچم‌داران ارزان قیمت معروف بوده است، اما با وجود پشتیبانی از شبکه ۵G، استفاده از دوربین‌های رده بالا و برخورداری از ویژگی‌های یک پرچم‌دار امروزی، می‌توان این افزایش قیمت را منطقی دانست.

گوشی‌های پرچم‌دار ال‌جی طی چند سال گذشته طراحی بسیار مشابهی داشته‌اند. به همین خاطر اگر حافظه خوبی برای تعداد دوربین‌ها نداشته باشید، تشخیص گوشی‌های G7، V40، G8، V50، G8X و V60 از یکدیگر کار چند راحتی نیست. با این حال، بعد از مدت‌ها انتظار ال جی قصد دارد زبان طراحی گوشی بعدی خود را تغییر دهد.

بر اساس گزارش جدید DigiTimes، با بالا رفتن محبوبیت گوشی‌های ۵G، شرکت‌های سامسونگ و مدیاتک امیدوارند که بتوانند مودم های ۵G گوشی‌های پایین‌رده و میان‌رده هواوی را تامین کنند.

اینطور که به نظر می‌رسد، بر خلاف انتظارات، قدرتمندترین و البته گران‌ترین پرچم‌دار سامسونگ یعنی گلکسی اس ۲۰ اولترا توانسته بیشترین سهم از بازار را در بین پرچم‌داران سری اس ۲۰ از آن خود کند!

در سال ۲۰۲۰ بسیاری از گوشی‌ها با نمایشگر مبتنی بر رفرش ریت بالا عرضه می‌شوند که می‌توانند انواع محتوا را به‌صورت روان‌تر و جذاب‌تری نمایش دهند. هواوی هم با عرضه گوشی‌های P40 پرو و P40 پرو پلاس به این جریان ملحق شده است. اما این گوشی‌ها دارای نمایشگر ۹۰ هرتز هستند و این در حالی است که خانواده گلکسی اس ۲۰ سامسونگ از نمایشگر ۱۲۰ هرتز بهره می‌برند.

Surface Duo (سرفیس دو) نخستین بار سال گذشته و در رویداد سرفیس مایکروسافت رونمایی شد؛ محصولی که تصورات مایکروسافت از قابلیت‌های یک محصول دو نمایشگری (که با لولا به یکدیگر متصل شده‌اند) را به نمایش می‌گذارد.

در حال حاضر، تقریبا نکته‌ی ناگفته‌ای در مورد گوشی‌های وان پلاس ۸ باقی نمانده است. با این حال در رابطه با قیمت این گوشی‌ها گزارش موثقی منتشر نشده بود ولی حالا به لطف یک گزارش جدید، با قاطعیت بیشتری می‌توانیم در مورد قیمت احتمالی آن‌ها صحبت کنیم.