سامانه ارسال پیامکسامانه ارسال پیامک

برخی از امکانات سامانه اس ام اس راستین:
- بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!
-برگشت اعتبار پیامکهای گیرنده مسدود،دریافت رایگان پیامک
- شماره اختصاصی 12 رقمی رایگان در پنل رایگان و 10 رقمی رایگان در پنل ویژه!!
- هزینه ثابت 120 ریال برای هر پیامک در پنل رایگان و 115 ریال در پنل ویژه!!
- ارسال بر اساس پیش شماره تلفن همراه و کد پستی
- ارسال به تفکیک سن و جنسیت، ارسال به تفکیک استان، شهر و منطقه
- ارسال از طریق دکل مخابراتی و ارسال پیام به وایبر
- نظر سنجی پیامکی، مسابقات پیامکی، ارسال دوره ای
- خدمات برنامه نویسان
- و ده ها امکانات رایگان دیگر

عضویت

اکشن دانلود بازی Assassin’s Creed Chronicles Russia برای PC - اساسینز کرید در تاریخ روسیه

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
دانلود بازی Assassin’s Creed Chronicles Russia برای PC - اساسینز کرید در تاریخ روسیه - 5.0 out of 5 based on 1 vote

- ریلیز کم حجم Black Box

همانطور که قرار بود یوبی سافت بازی جدید اساسینز سه گانه منتشر کرد, در دو سری اول شاهد انتشار این بازی در هند و چین بودیم و حال شرح اتفاقات این بازی را در کشور روسیه پیش میگیریم. Assassin’s Creed Chronicles از سری بازی های کشیش آدم کش است که با گرافیک دو بعدی قصد ایجاد یک تنوع برای کاربران در لوکیشن های مختلف را دارد. در این بازی که در کشور روسیه اتفاق می‌افتد شما با عنوان یک اساسینز با نام Nikolaï Orelov ایفای نقش میکنید که در قرن بیستم پس از انقلاب اکتبر به وقوع مپیوندد. هدف شما زنده ماندن و انجام ماموریت های واگذار شده در خفا است, شما باید مخفی کاری را در راس کار خود قرار دهید که قتل هایی با شوک الکتریکی, سیم و یا در آسانسور از حمله این موراد هستند, لوکیشن اصلی این بازی در مسکو بوده و شما با مناطق مختلفی از این شهر برخورد خواهید کرد. استفاده از سلاح های مانند تفنگ در این بازی به شما در نابودی دشمنان کمک میکند همچنین استفاده از وسایل نقلیه جدید مانند کامیون، قطار بازی را متفاوت تر میکند. Nikolaï Orelov و Anastasia دو شخصیت اصلی این بازی هستند و شما میتوانید در هر زمان بین آن ها سوئیچ کنید. پیشنهاد میکنیم این بازی زیبا را از دست ندهید.

دانلود بازی Assassin’s Creed Chronicles Russia برای PC - اساسینز کرید در تاریخ روسیه

اکشن دانلود بازی Arslan The Warriors of Legend برای PC - ارسلان: افسانه رزمندگان

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
دانلود بازی Arslan The Warriors of Legend برای PC - ارسلان: افسانه رزمندگان - 5.0 out of 5 based on 1 vote

- ریلیز کم حجم Black Box

بازی Arslan The Warriors of Legend که به تازگی منتشر شده است یک بازی زیبا در سبک اکشن است که توسط Omega Force ساخته شده و Koei آنرا برای کنسول های PlayStation 3,PlayStation 4, Xbox One و سیستم های PC منتشر کرد. این بازی برگرفته از انیمه ای با همین نام است و تا حد امکان این بازی توسط مانگای آن ساخته شده است. شخصیت اصلی بازی ارسلان نام دارد وی یک جنگ جوی قدرتمند و مسلط بر تاکتیک های رزمی مختلف است. بازی تقریبا در یک دنیای جهان بازی به وقوع میپیوندد و شما باید با کاوش در منطقه ها دشمنان را پیدا کرده و آن ها را از بین ببرید. در طول بازی شما تنها نیستید و با دوستان و دشمنان بسیاری ملاقات میکنید که برخی از این شخصیت ها داریون, نارسوس, الام, آلفرد, ایسفان, توس, کیشوارد و ... هستند. Arslan The Warriors of Legend در واقع تلفیقی از دو سبک اکشن و نقش آفرینی است طوری که برخی از المان های نقش آفرینی در آن استفاده شده, در طول بازی شما باید شخصیت خود را سفارشی کرده و از سلاح های و آیتم های از کشتن دشمنان بدست میاورید وی را ارتقاء دهید. شما میتوانید بازی Arslan The Warriors of Legend را بصورت مستقیم از اف دی ال دانلود کنید.

دانلود بازی Arslan The Warriors of Legend برای PC - ارسلان: افسانه رزمندگان

ماجراجویی دانلود بازی Firewatch برای PC - ماجراجویی نگهبان

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
دانلود بازی Firewatch برای PC - ماجراجویی نگهبان - 5.0 out of 5 based on 1 vote

- ریلیز CODEX

Firewatch یک بازی تکنفره در سبک کشف رمز و راز اول شخص در بیابان وایومینگ است. بازی در سال 1989 به وقوع میپیوندد و شما به عنوان یک فردی به اسم هنری ایفای نقش میکنید. شما زندگی ننگ بار خود را کنار گذاشته و به عنوان یک فردی که مواظب آتش نگرفتن بیابان است کار میکنید. نشسته بر بالای یک کوه, نگاه کردن به دودها و ایمن نگه داشتن بیابان از وظایف شماست. در تابستان هوای بیابان بسیار گرم و خشک است, یک رادیوی دستی تنها راه باخبر شدن شما از وقایع جهان است, اما روزی یک چیز عجیب و غریب باعث پایین آمدن شما از برج شده و شما را به سمت یک جنگل هدایت کرد. ما یک محیط وحشی و ناشناخته را کشف کردید. پرسش ها و انتخابات شما در بازی میتواند بر روند بازی تاثیر گذار باشد. Firewatch یک بازی ویدیویی در مورد بزرگسالان بوده و دارای مکالمات بزرگسالانه در مورد چیزهایی از بزرگسالان است. در این بازی شما کشف و اسرار این منطقه جدید مپردازید تا از یک سری از رمز و رازها باخبر شوید, این عنوان توسط Campo Santo ساخته شده و شرکت Panic Inc آنرا برای سیستم های PC منشر کرده است.

دانلود بازی Firewatch برای PC - ماجراجویی نگهبان

اکشن دانلود بازی Valhalla Hills Sand of the Damned برای PC - سالن پذیرایی خدای اودین: تپه های جهنمی

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
دانلود بازی Valhalla Hills Sand of the Damned برای PC - سالن پذیرایی خدای اودین: تپه های جهنمی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

- ریلیز PLAZA

چندی پیش بود که در سایت دانلود رایگان بازی وایکینگ ها را برای کاربران اف دی ال به اشتراک گذاشتیم حال پس از گذشت مدتی شرکت سازنده این بازی یعنی Daedalic Entertainment دی ال سی یا همان بسته الحاقی جدید را تحت عنوان Sand of the Damned منتشر کرد. در این بسته الحاقی که وایکینگ ها برای رسیدن به سالن خدای اودین تلاش میکنند وارد منطقه بیابانی میشوند که با موجودات مختلف از قبیل عقرب و مومیایی ها روبرو میشوند.
شما تمام عمر خود را در خدمت به خدایان عسگرد به سر بردید. شما دارای یک مرگ شرافتمندانه بوده و در سالن های پذیرایی خدای اودین جایگاه خاصی را بدست آوردید.
اما شما وقتی به دروازهای سالن زدید هیچ پاسخی برای دریافت پاداش نهایی دریافت نکردید و خدای اودین از آنجایی که به وایکینگ ها اهمیت بسیاری میداد شما را بی اهمیت جلوه داد. شخصیت اصلی بازی همانند شخصیت زئوس یعنی خدای آسمان ها طراحی شده و شما برای اینکه خود را به اودین ثابت کنید در کوه های Valhalla به مبارزات افتخار آمیز میپردازید البته تنها قدرت دلیل بر شایستگی شما نمیشود به همین دلیل جمع آوری مواد غذایی, جمع آوری الوار درخت, بر اقتصاد پیچیده در بیابان از قسمت های دیگر این بازی است. این بازی زیبا شما را با چالش های مختلفی روبرو میکند و شما برای کسب جایگاه خود را در سالن پذیرایی خدای اودین، برای وایکینگ ها و خودتان باید نهایت تلاشتان را به کار ببرید.

دانلود بازی Valhalla Hills Sand of the Damned برای PC - سالن پذیرایی خدای اودین: تپه های جهنمی

اکشن دانلود بازی Crash Landing برای PC - سقوط سفینه فضایی

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
دانلود بازی Crash Landing برای PC - سقوط سفینه فضایی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

- ریلیز CODEX

شما تنها بازمانده هستید,‌ سفینه فضایی شما سقوط کرده و شما دلیل آن را نمیدانید! به عنوان یک افسر امنیتی از سفینه فضایی ISS Ravada قصد کشف اتفاقاتی که برای سفینه شما افتاده است را دارید,‌ در این سیاره گونه هایی از موجودات مختلف دیده میشود که به سوی شما حمله میکنند و شما باید برای حفظ جان خود تلاش کنید و آن هارا نابود کنید. تنها خاطره ای که از گذشته بیاد دارید فرستادن شما به یک مکان نامعلوم برای کشف یک تمدن قدیمی بود ولی نکته مهم اینجاست که در حین سفر سفینه شما با تصادفی روبرو نشده بود, پس دلیل نابودی سفینه شما چیست و همین امر باعث به وجود آمدن سوالاتی در ذهن شما میشود.
Crash Landing یک بازی از نمای بالا به پایین در سبک شوتر است که در یک جهان تخیلی به وقوع میپیوندد, در این بازی شما با موجودات بیگانه مختلفی روبرو میشوید که باید با استفاده از سلاح ها و مهارت مختلف آن هارا نابود کنید. شما میتوانید این بازی را بصورت مستقیم از اف دی ال دانلود کنید.

دانلود بازی Crash Landing برای PC - سقوط سفینه فضایی

نقش آفرینی دانلود بازی Shadowrun Hong Kong Extended Edition برای PC - درگیری در هنگ کنگ

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
دانلود بازی Shadowrun Hong Kong Extended Edition برای PC - درگیری در هنگ کنگ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

- ریلیز CODEX

Shadowrun Hong Kong Extended Edition عنوان یک بازی جدید در سبک RPG و استراتژی است که توسط شرکت Harebrained Schemes ساخته و برای سیستم های PC منتشر شده است, این عنوان در واقع نسخه ای جدید از سری بازی Shadowrun است که اقدامات و جرایانات مربوط به شهر هنگ کنگ را روایت میکند. این بازی یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی در سال 2015 بود که رعایت تمامی المان های سبک RPG توانسته بود نظرات بسیاری را بخود جلب کند. هنگ کنگ یک منطقه بزرگ است که در آن کمپانی ها و گروه های سیاسی مستقل بر آن حکومت میکنند همچنین این شهر دارای درگیری های داخلی و ناآرامی های سیاسی است. هنگ کنگ سرزمین چراغ های روشن، برج درخشان، و ارواح بی قرار که در آن زندگی ارزان و همه چیز برای فروش در آن وجود دارد شما را به یک ماجراجویی همراه با درگیری روبرو میکند,‌ شما به عنوان یکی از خلافکارهای این شهر دارای باندی جنایی بخصوص هستید و هدف شما پیدا کردن پدر خوانده‌تان است. شما میتوانید شخصیت های خود را سفارشی سازی کنید و پس از هر سطح مهارت هایی به آن ها افزوده میشود که میتوانید از آن ها استفاده کنید همچنین تعیین یک استراتژی مناسب به شما در شکست دشمنان کمک شایانی میکند. پیشنهاد میکنیم عنوان Shadowrun Hong Kong Extended Edition را از دست ندهید.

دانلود بازی Shadowrun Hong Kong Extended Edition برای PC - درگیری در هنگ کنگ

اکشن دانلود بازی Agatha Christie The ABC Murders برای PC - قتل آگاتا کریستی

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
دانلود بازی Agatha Christie The ABC Murders برای PC - قتل آگاتا کریستی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

- ریلیز CODEX

سلاح شما دانش شما است, در این بازی هوش شما با چالش های سخت روبرو میشود. بازی The ABC Murders یک عنوان ماجراجویی و کارآگاهی است که از رمان کلاسیک آگاتا کریستی برگرفته شده است. شخصیت اصلی این بازی که شما بجای او ایفای نقش میکنید هرکول پوآرو همان کارآگاه معروفی است که با رمز و رازهای مواجه شده و شما باید در این مسیر به وی کمک کنید. در این بازی قتل های مختلفی اتفاق افتاده است و شما باید با حضور در صحنه جرم های مختلف در مکان های زیبا از سراسر انگلستان از بسیاری از رمز و رازها پرده برداری کنید, مشاهده, پرسش و کشف از اعمال اصلی شما در این بازی است همچنین شما میتوانید مظنونان را در یک امتحان قرار دهید که این عمل میتواند با بررسی اطلاعات مظنون و با توجه به این که وی چه میگوید و با استفاده از حس او اطلاعتی را جمع آوری کنید. بازی Agatha Christie The ABC Murders یک بازی ماجراجویی چالش برانگیز است که بدون شک تا بحال نمونه آنرا تجربه نگرده‌اید,‌ این بازی توسط Gravity Europe SAS منتشر شده و شما میتوانید آنرا بصورت مستقیم از اف دی ال دانلود کنید.

دانلود بازی Agatha Christie The ABC Murders برای PC - قتل آگاتا کریستی

شبیه سازی دانلود بازی The Political Machine 2016 برای PC - نامزد شدن برای ریاست جمهوری

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
دانلود بازی The Political Machine 2016 برای PC - نامزد شدن برای ریاست جمهوری - 5.0 out of 5 based on 1 vote

- ریلیز SKIDROW

انتخابات رئیس جمهوری شروع شده است, هدف شما در این بازی پیروزی در قلب و ذهن رای دهندگان در امریکا برای رسیدن به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 است. شما میتوانید به عنوان یکی از کاندیدای معروف این دوره مانند برنی ساندرز، دونالد ترامپ، هیلاری کلینتون، و غیره ایفای نقش کنید. فکر میکنید آیا شما میتوانید بهتر از کاندیدای دیگر ظاهر شوید؟ شما باید شخصیت خود به خوبی نشان دهید و همیشه اجرای خوبی برای کاخ سفید داشته باشید همچنین شما باید تمامی عوامل انتخاباتی را بررسی کرده و با صحبت کردن, پیش دستی کردن بتوانید نظر مخالفان را بخود جلب کنید. در این بازی مسائل سیاسی مختلف درخور انتخابات شده اند و ده ها تن از مسائل ملی از جمله خط لوله کیستون XL، قاچاق انسان، و توافق هسته ای ایران به آن اضافه شده است که البته با بروزرسانی بازی این مسائل بروز میشوند اگر از علاقه مندان علوم سیاسی هستید و دوست دارید سمت رئیس جمهوری را تجربه کنید این بازی زیبا را از دست ندهید.

دانلود بازی The Political Machine 2016 برای PC - نامزد شدن برای ریاست جمهوری