شرکت اکسیس گیمز (Aksys Games) امروز به صورت رسمی بازی در دست انتشار و نقش‌آفرینی Tokyo Xanadu eX+ را در سرویس استیم فهرست کرد که به موجب آن، تاریخ انتشار آن برای رایانه‌های شخصی مشخص شده است. نسخه رایانه‌های شخصی Tokyo Xanadu eX+ به صورت همزمان با نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی در روز جمعه […]

تاریخ انتشار نسخه رایانه‌های شخصی Tokyo Xanadu eX+ مشخص شد

شرکت اکسیس گیمز (Aksys Games) امروز به صورت رسمی بازی در دست انتشار و نقش‌آفرینی Tokyo Xanadu eX+ را در سرویس استیم فهرست کرد که به موجب آن، تاریخ انتشار آن برای رایانه‌های شخصی مشخص شده است.

نسخه رایانه‌های شخصی Tokyo Xanadu eX+ به صورت همزمان با نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی در روز جمعه ۱۷ آذر ماه (۸ دسامبر ۲۰۱۷ میلادی) منتشر خواهد شد.

ضمن مشخص شدن تاریخ انتشار این بازی در سرویس استیم، حداقل سیستم مورد نیاز آن برای اجرا بر روی رایانه‌های شخصی نیز مشخص شده است. گرچه همانطور که از زیر پیداست، اطلاعات کارت گرافیک مورد نیاز برای تجربه این بازی به اشتباه درج شده و شاهد همان اطلاعات پردازنده مرکزی هستیم. با این حال، از زیر می‌توانید نگاهی به حداقل سیستم مورد نیاز برای تجربه رایانه‌های شخصی بازی Tokyo Xanadu eX+ بیندازید.

حداقل سیستم مورد نیاز

  • سیستم عامل: ویندوز ۷ (نسخه ۶۴ بیتی)
  • پردازنده مرکزی: Intel Core 2 Quad 2.4GHz یا پردازنده‌های برابر
  • کارت حافظه RAM: 4 گیگابایت کارت حافظه
  • کارت گرافیک: Intel Core 2 Quad 2.4GHz یا پردازنده‌های برابر (همانطور که اشاره شد، اطلاعات این بخش به اشتباه درج گردیده است)
  • کارت صدا: کارت صدای سازگار با ویندوز

در مقایسه با نسخه پلی‌استیشن ویتا بازی Tokyo Xanadu eX+، نسخه رایانه‌های شخصی بیش از ۴۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت و شامل سناریوهای داستانی جدید با تمرکز بر روی شخصیت‌های اصلی، یک شخصیت قابل‌بازی جدید تحت عنوان White Shroud، باس‌فایت‌های جدید، سیاه‌چال‌ها و هیولاهای جدید و دو حالت جدید تحت عناوین Time Attack و Boss Rush می‌شود.

بازی Intel Core 2 Quad 2.4GHz در تاریخ جمعه ۱۷ آذر ماه (۸ دسامبر ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید