Kotobukiya یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه تولید و عرضه اکشن فیگور شخصیت‌های مختلف فیلم‌های سنمایی و بازی‌های ویدیویی سابقه طولانی دارد. حال این شرکت از جدیدترین محصول خود رونمایی کرده است که یکی از شخصیت‌های محبوب و دوست داشتنی فرانچایز Resident Evil می باشد. وی کسی نیست جز لئون اسکات کندی.  شخصیت لئون کندی […]

از اکشن فیگور جدید شخصیت لئون کندی رونمایی شد

Kotobukiya یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه تولید و عرضه اکشن فیگور شخصیت‌های مختلف فیلم‌های سنمایی و بازی‌های ویدیویی سابقه طولانی دارد. حال این شرکت از جدیدترین محصول خود رونمایی کرده است که یکی از شخصیت‌های محبوب و دوست داشتنی فرانچایز Resident Evil می باشد. وی کسی نیست جز لئون اسکات کندی.

 شخصیت لئون کندی برای اولین بار در عنوان Resident Evil 2 حضور پیدا کرد؛ زمانی که وی به تازگی از دانشکده افسری فارغ التحصیل شده و درست یک روز پس از شیوع ویروس مرگ‌بار جی به عنوان پلیس تازه کار به شهر راکون فرستاده می شود. برای آخرین بار نیز در فیلم سینمایی Resident Evil: Vendetta شاهد حضور وی بوده ایم.

حال شرکت Kotobukiya به تازگی از اکشن فیگور جدید شخصیت محبوب لئون اس کندی رونمایی کرده است و البته این اکشن فیگور مربوط به حضور این شخصیت در فیلم سینمایی Resident Evil: Vendetta می باشد. این اکشن فیگور به مانند مدل‌های عرصه مد و فشن بوده که سعی دارد تا مشابه شخصیت هان سولو باشد اما در حقیت این گونه نیست. وی لباس ویژه سازمان امنیتی آمریکا را به تن داشته و اسلحه ای هم که در دست وی مشاهده می شود مدل Sentinel Nine است که در فیلم سینمایی یاد شده نیز برای اولین بار شاهد آن بوده ایم، سلاحی که معمولا توسط ماموران امنیتی و یا محافظان شخصی استفاده می شود. همچنین حالت اکشن فیگور لئون نیز مربوط به سکانس مبارزه وی با گروه عظیمی از زامبی‌ها در فیلم سینمایی Resident Evil: Vendetta می باشد. پایه مجسمه نیز جزییات جالبی دارد؛ قسمتی از آن به وسیله اسپری خون رنگ آمیزی شده و بر روی آن آیتم‌هایی به مانند گلوله و خشاب نیز مشاهده می شود.

هنوز قیمت این اکشن افیگور مشخص نیست اما Kotobukiya تصمیم دارد آن در ماه جوئیه ۲۰۱۸ به بازار عرضه کند

داستان فیلم سینمایی Resident Evil: Vendetta در شهر نیویورک و میان وقایع دو عنوان  Resident Evil 6 و Resident Evil 7: Biohazard جریان دارد؛ جایی که Glenn Arias قصد دارد برای گرفتن انتقام کشته شدن خاواده اش از دولت آمریکا ویروس کشنده ای را  در شهر نیویورک پخش کند. حال کریس ردفیلد و ربکا چمبرز به همراه  لئون کندی باید با کمک یکدیگر جلوی این فرد را بگیرند. شما می توانید تصاویر مربوط به اکشن فیگور شخصیت لئون کندی را در قسمت پایین مشاهده کنید:

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید