سومو دیجیتال (Sumo Digital) از خرید شعبه‌ی نیوکاسلِ بریتانیای استودیوی سازنده‌ی EVE Valkyrie یعنی سی‌سی‌پی گیمز (CCP Games) خبر داده است. ۳۴ نفر عضو سی‌سی‌پی گیمز به همراه مدیر استویو Owen O’Brien به سومو دیجیتال انتقال یافته‌اند. سومو دیجیتال هم‌اکنون علاوه بر این استودیو، مالک دو استودیوی دیگر در شفیلد و ناتینگهام بریتانیا و یک استودیو در […]

Sumo Digital استودیوی سازنده‌ی EVE Valkyrie را خریداری کرد

سومو دیجیتال (Sumo Digital) از خرید شعبه‌ی نیوکاسلِ بریتانیای استودیوی سازنده‌ی EVE Valkyrie یعنی سی‌سی‌پی گیمز (CCP Games) خبر داده است.

۳۴ نفر عضو سی‌سی‌پی گیمز به همراه مدیر استویو Owen O’Brien به سومو دیجیتال انتقال یافته‌اند. سومو دیجیتال هم‌اکنون علاوه بر این استودیو، مالک دو استودیوی دیگر در شفیلد و ناتینگهام بریتانیا و یک استودیو در پونه هند بوده و به‌طور کلی بیش از ۵۰۰ کارمند دارد.

Paul Porter، مدیر سومو دیجیتال، درخصوص خریداری سی‌سی‌پی گیمز چنین گفته است:

از آنجایی که به گسترش شرکت خود ادامه می‌دهیم، این فرصت عالی و بزرگی بود که تیمی باتجربه، مستعد و متحد را روی کار بیاوریم.

Hilmar Veigar Pétursson، دیگر مدیر این شرکت نیز چنین اظهار داشته است:

سومو دیجیتال خانه‌ی عالی این تیم در نیوکاسل است. با همکاران سابقمان خداحافظی کردیم و می‌دانیم که کارهای بزرگی در آنجا انجام خواهند داد و نمی‌توانیم صبر کنیم که کار و محصول بعدیشان را ببینیم.

سی‌سی‌پی که با بازی EVE Walkyrie شناخته می‌شود، با به‌روزرسان Warzone سعی کرد که آن را به کاربران دستگاه‌های دیگر به غیر از واقعیت مجازی بشناساند و ظاهراً تلاشش کافی نبوده است. سومو دیجیتال نیز هم‌اکنون با همکاری دیپ سیلور (Deep Silver) در حال کار برروی Dead Island 2 بوده و همچنین بخش کمپین بازی مورد انتظار و انحصاری Crackdown 3 را برای ایکس‌باکس وان توسعه می‌دهد. ظاهراً در سال ۲۰۱۸ اخباری از پروژه‌های جدیدشان خواهیم شنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید