مدیر مالی شرکت Nexon ناشر عنوان LawBreakers، در بیانیه جدید خود از دلایل فروش پایین‌تر از حد انتظار بازی‌شان سخن گفت. او دلیل این ناکامی را عرضه همزمان PlayerUnknown’s Battlegrounds اعلام نمود.  شرکت Nexon ناشر LawBreakers معتقد است که چون بازه زمانی انتشار عنوان آن‌ها با PlayerUnknown’s Battlegrounds یکسان بوده، سبب فروش پایین بازی آن‌ها شده است. این […]

ناشر PUBG ،LawBreakers را مقصر فروش پایین عنوانش می‌داند

مدیر مالی شرکت Nexon ناشر عنوان LawBreakers، در بیانیه جدید خود از دلایل فروش پایین‌تر از حد انتظار بازی‌شان سخن گفت. او دلیل این ناکامی را عرضه همزمان PlayerUnknown’s Battlegrounds اعلام نمود. 

شرکت Nexon ناشر LawBreakers معتقد است که چون بازه زمانی انتشار عنوان آن‌ها با PlayerUnknown’s Battlegrounds یکسان بوده، سبب فروش پایین بازی آن‌ها شده است. این اظهاراتی بود که مدیر مالی Nexon آقای شیرو یومورا (Shiro Uemura) طی جلسه‌ای که با سرمایه‌گذاران شرکت داشتند، بیان کردند. براساس صحبت‌های وی آن‌ها امید بسیاری به عنوان تیراندازی استودیوی Boss Key داشته‌اند، اما به دلیل عرضه PUBG شرایط بازار کمی برایشان سخت شد. 

نتایج بدست آمده طی سه ماهه سوم سال گذشته در آمریکای شمالی پایین‌تر از انتظارات ما بوده است، بخصوص در بحث فروش LawBreakers که بسیار پایین‌تر از تصورات شرکت بود. LawBreakers عنوانی منحصر بفرد است. در زمان عرضه انتظارات بسیاری از آن داشتیم؛ اما زمان‌بندی انتشار آن با مشکل مواجه شد. بخصوص با وجود عنوان آنلاین PlayerUnknown’s Battlegrounds که دقیقا در همان تاریخ برروی رایانه‌های شخصی عرضه شد. این عامل سبب شد تا شرایط بازار برای عناوین تیراندازی اول شخص و بخصوص LawBreakers سخت شود.

بیانیه‌ جالبی است؛ زیرا PlayerUnknown’s Battlegrounds در ماه مارس سال گذشته بصورت دسترسی زودهنگام برای رایانه‌های شخصی منتشر شد، هنگامی که LawBreakers در ماه آگوست به انتشار رسید. فارغ از بحث زمان عرضه آن‌ها، هردو عنوان قشر خاصی از مخاطبین را هدف قرار داده بودند.

آیا شما با اظهارات مدیر مالی شرکت Nexon موافقید؟ آیا تصور می‌کنید که اگر عنوان PUBG وجود نداشت، LawBreakers هم‌اکنون در وضعیت بهتری بود؟

عنوان LawBreakers در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. نسخه نهایی PlayerUnknown’s Battlegrounds نیز بتازگی برای رایانه‌های شخصی منتشر شده، و دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان هم می‌توانند آن را از طریق سرویس Xbox Game Preview تجربه نمایند.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید