همانطورکه می دانید، بازی Assassin’s Creed Origins در ماه اکتبر عرضه شد در طول این مدت شرکت یوبیسافت با آپدیت‌ها و آیتم‌های مختلفی از بازی پشتیبانی کرده است اما در حال حاضرتوسعه دهندگان وعده اولین بسته الحاقی این بازی را با عنوان The Hidden Ones در این ماه میلادی داده‌اند. در وبسایت رسمی بازی Assassin’s Creed […]

اولین بسته الحاقی رایگان بازی Assassin’s Creed Origins  در ماه جاری منتشر می‌شود

همانطورکه می دانید، بازی Assassin’s Creed Origins در ماه اکتبر عرضه شد در طول این مدت شرکت یوبیسافت با آپدیت‌ها و آیتم‌های مختلفی از بازی پشتیبانی کرده است اما در حال حاضرتوسعه دهندگان وعده اولین بسته الحاقی این بازی را با عنوان The Hidden Ones در این ماه میلادی داده‌اند.

در وبسایت رسمی بازی Assassin’s Creed Origins، شرکت یوبیسافت جزئیات و ویژگی های این آپدیت را مشخص کرده است. که برخی از آنها عبارتند از:

  • در دسترس قرار گرفتن ماموریت هایی جدید به همراه این بسته الحاقی یعنی The Hidden Ones
  • قابلیتی جدید برای به فروش رساندن لباس های شخصیت‌خود
  • اضافه شدن آیتم هایی از پک های Nightmare ،First Civilization ،Gladiator و Wacky به صندوق های Heka داخل بازی

تابه‌حال اطلاعات کمی ازاین بسته الحاقی به دست ما رسیده است اما کمپانی سازنده ‌آن اعلام کرده است که در این بسته الحاقی Bayekها و Assassinsها به جنگ رومی ها، که یک منطقه جدیدی را کاملا اشغال کرده‌اند، می‌روند. همچنین این بسته لول بازیکنان را از ۴۰ به ۴۵ افزایش می‌دهد.

علاوه بر بسته الحاقی، شرکت یوبیسافت قصد دارد رویداد Trial of the Gods را باری دیگر برگزار کند که این موقعیت را به بازیکنان می‌دهد که در مقابل دو حریف قدرتند دیگری خود را ارزیابی کنند. از تاریخ ۹ الی ۱۶ ژانویه(۱۹ تا ۲۶ دی ماه) بازیکنان می‌توانند مبارزه با Anubis را تجربه کنند و بازیکنان علاوه برآن می‌توانند از تاریخ ۲۳ الی ۳۰ ژانویه(۳ تا ۱۰ بهمن ماه) به نبرد با Sobek بروند.

در طول ماه جاری، تجهیزات جدیدی به فروشگاه های داخل بازی و Ubisoft Club اضافه خواهد شد. بسته Almighty در تاریخ ۱۶ ژانویه و بسته For Honor در تاریخ ۳۰ ژانویه در دسترس بازیکنان قرار خواهد  گرفت.

اگر شما تابه‌حال بازی Assassin’s Creed Origins را تجربه نکرده‌اید،‌ به شما پیشنهاد می شود که حتما آن را در ماه جاری دریافت کنید. شاید این مجموعه در این چند سال قدیمی و کهنه به نظر بیاید اما نسخه Origins باعث تازه و قدرتمند شدن دوباره این مجموعه شده است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید