به تازگی استودیوی Arc System Works اطلاعات جدیدی از بازی مبارزه‌ای و تیمی متشکل از دو نفر BlazBlue: Cross Tag Battle منتشر کرده است. مهم‌ترین بخش این اطلاعات، تاریخ انتشار این بازی در دست ساخت است که بر همین اساس، این عنوان برای عرضه در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۳۱ می ۲۰۱۸ میلادی) […]

تاریخ انتشار بازی BlazBlue: Cross Tag Battle اعلام شد

به تازگی استودیوی Arc System Works اطلاعات جدیدی از بازی مبارزه‌ای و تیمی متشکل از دو نفر BlazBlue: Cross Tag Battle منتشر کرده است. مهم‌ترین بخش این اطلاعات، تاریخ انتشار این بازی در دست ساخت است که بر همین اساس، این عنوان برای عرضه در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۳۱ می ۲۰۱۸ میلادی) در ژاپن و آسیا و سه‌شنبه ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۵ ژوئن ۲۰۱۸) در آمریکای شمالی برنامه‌ریزی شده است.

برای کسانی که ممکن است تازه نام این بازی به گوششان خورده باشد باید بگوئیم که، BlazBlue: Cross Tag Battle عنوانی کراس-اور (Cross-Over) و مبارزه‌ای است و متشکل از شخصیت‌های مشهور بازی‌هایی نظیر BlazBlue، Persona 4 Arena، Under Night In-Birth و RWBY است. در این بازی، بازیکنان در قالب تیم‌های دو نفره به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند.

در همین راستا، شخصیت‌های این بازی متشکل از اشخاصی نظیر Ragna the Bloodedge، Jin Kisaragi، Noel Vermillion، Rachel Alucard، TR-0009 Tager، ν-۱۳، Hazama، Makoto Nanaya، Azrael و Es از بازی BlazBlue: Central Fiction، Yu Narukami، Yosuke Hanamura، Chie Satonaka و Yukiko Amagi از عنوان Persona 4 Arena، Linne، Hyde، Gordeau و Waldstein از بازی Under Night In-Birth Exe: Late[st] و دو شخصیت Ruby و Weiss Schnee از بازی RWBY است.

تاکنون حضور ۲۰ شخصیت در این بازی تائید شده است. از سوی دیگر، سازندگان بازی BlazBlue: Cross Tag Battle تصمیم دارند تا با عرضه بسته‌های الحاقی مختلف، ۲۰ شخصیت جدید را به این بازی بیفزایند که در نخستین بسته الحاقی آن، شاهد شخصیت Blake Belladonna از بازی RWBY خواهیم بود. در همین راستا، به تازگی استودیوی Arc System Works، برنامه عرضه بسته‌های الحاقی بازی مورد بحث را هم منتشر ساخته است که به موجب آن می‌توانیم بفهمیم که ۱۹ شخصیت دیگر چگونه به این بازی اضافه خواهند شد. شرکت نامبرده یک بسته الحاقی کلی هم برای جدید خود در نظر گرفته است که شامل تمامی شخصیت‌های اضافی این بازی خواهد بود.

— DLC Character All-in-One Pack
— DLC Character: Blake Belladonna
— DLC Character Set Vol. 1: ???, ???, and ???
— DLC Character Set Vol. 2: ???, ???, and ???
— DLC Character Set Vol. 3: ???, ???, and ???
— DLC Character Set Vol. 4: ???, ???, and ???
— DLC Character Set Vol. 5: ???, ???, and ???
— DLC Character Set Vol. 6: ???, ???, and ???
— DLC Character: ???

در مجموع، تعدد و تنوع شخصیت‌های بازی BlazBlue: Cross Tag Battle مناسب به نظر می‌رسد ضمن اینکه قرار است ۲۰ شخصیت دیگر هم در ادامه به آن اضافه شوند. با این حال، در نظر گرفتن این نکته که حدود نصف شخصیت‌های برنامه‌ریزی شده برای این بازی به صورت بسته‌های الحاقی مختلف در دسترس قرار خواهند گرفت، موجب ناخوشایندی علاقه‌مندان می‌شود و باید انتظار داشت که حداقل دریافت این شخصیت‌ها هزینه زیادی را نطلبد.

بازی BlazBlue: Cross Tag Battle در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۳۱ می ۲۰۱۸) در ژاپن و آسیا و در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۵ ژوئن ۲۰۱۸) در آمریکای شمالی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید