در عنوان The Surge 2 شما علاوه بر امکان ساخت شخصیت مورد نظر خود، می‌توانید از محیط‌های جهان آزاد این بازی نیز لذت کافی ببرید و یا به تعامل با NPC ها و یا دشمنان جدید این بازی بپردازید و خود را با چالش‌های جدید روبه‌رو کنید. عنوان The Surge 2 دومین نسخه از این […]

The Surge 2 طراحی جهان آزاد خواهد داشت + جزئیات بیشتر

در عنوان The Surge 2 شما علاوه بر امکان ساخت شخصیت مورد نظر خود، می‌توانید از محیط‌های جهان آزاد این بازی نیز لذت کافی ببرید و یا به تعامل با NPC ها و یا دشمنان جدید این بازی بپردازید و خود را با چالش‌های جدید روبه‌رو کنید.

عنوان The Surge 2 دومین نسخه از این سری است که توسط Deck13 توسعه پیدا می‌کند. در روزهای گذشته اعلام شد که توسعه دهندگان این بازی قول این را داده‌اند که تجربه بهتری نسبت به نسخه اول این بازی،‌ در اختیار کاربران قرار دهند و ویژگی‌های جدید زیادی، برای تحقق این مهم به بازی اضافه کنند. بیش از این جزئیات دیگری در اختیار کاربران قرار داده نشد و اعلام جزئیات بیشتر به روز‌های آتی موکول شد. حال به لطف برخی مصاحبه‌های جدید که توسعه دهندگان این بازی انجام داده‌اند، ما اطلاعات بیشتری از این بازی به دست آورده‌ایم که در ادامه با شما در میان خواهیم گذاشت.

کارگردان این عنوان یعنی جان کلوزه (Jan Klose) و همینطور یکی از طراحان این بازی با نام آدام هتنی (Adam Hetenyi) در مصاحبه با وبسایت‌های اروپایی Hobby Consolas و همینطور Everyeye اطلاعات جدید و جالب توجهی را از این بازی به اشتراک گذاشته‌اند. برای کسانی که در گذشته تجربه سری The Surge را داشته‌اند، اعلام شده است که نسخه جدید این بازی بر خلاف نسخه اول آن، یک پروتاگونیست (شخصیت مثبت) مشخص نخواهد داشت و بازی‌بازان به لطف امکان طراحی شخصیت در این بازی، می‌توانند شخصیت مورد نظر خود را خلق کنند. همچنین یکی دیگر از اطلاعاتی که توسط تیم سازنده این عنوان، بیان شده این است که Warren همچنان در این بازی حضور خواهد داشت اما مشخص نیست که در چه نقشی و در چه جایگاهی در این بازی حضور پیدا خواهد کرد.

همچنین تیم توسعه دهنده این بازی طراحی محیط این بازی را به طور کلی اطلاح کرده است. The Surge 2 در کل شهر جریان خواهد داشت که این شهر عظیم از مناطق به هم پیوسته زیادی تشکیل شده و همین امر تنوع و در عین حال همبستگی بسیار خوبی به محیط‌های این بازی بخشیده است که در نهایت باعث سردرگمی بازی‌بازن نخواهد شد. بازی‌بازان در این بازی می‌توانند در حین گشت و گذار در مناطق متنوع محیط، به انجام مراحل اصلی و فرعی زیادی که برایشان در نظر گرفته شده است بپردازند و یا به تعامل با NPC های این بازی بپردازند و یا حتی رفتار خشونت آمیز با آن‌ها داشته باشند.

درجه سختی نیز در این بازی نسبت به نسخه اول آن بهینه سازی بسیار خوبی را شاهد بوده است. دشمنان به خوبی با حرکات بازی‌باز انطباق پیدا می‌کنند و عکس العمل مناسب را در هر موقعیت، به خوبی از خود نشان می‌دهند. زمانی که در The Surge 2 دشمنان به صورت گروهی به بازی‌باز حمله می‌کنند، باهوش‌تر از حالت عادی جلوه می‌کنند و عکس‌العمل‌های بسیار ماسبی به نمایش می‌گذارند. همچنین دشمنان جدیدی نیز در این بازی مشاهده می‌شوند که با نام exoskeleton شناخته می‌شوند و در طی بازی در تلاش هستند تا با ربودن سلاح و زره بازی‌باز، به او ضربه وارد کنند.

عنوان The Surge 2 در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۹ برای کاربران ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و همینطور رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. ما بلافاصله پس از اطلاع از آخرین جزئیات بازی، آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت بنابراین شما می‌توانید با دنبال کردن ما از آخرین اخبار مربوط به این بازی و همینطور سایر اخبار دنیای بازی‌های رایانه‌ای مطلع شوید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید