خبر خوشی که چندی پیش برای دوست داران بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شد این بود که این بازی برای گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS نیز منتشر خواهد شد که این امر به‌تازگی محقق شده و شما می‌توانید از این بازی روی گوشی‌های هوشمند خود هم لذت ببرید. عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون به صورت رسمی برای […]

PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون برای اندروید و iOS در آمریکا در دسترس است

خبر خوشی که چندی پیش برای دوست داران بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شد این بود که این بازی برای گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS نیز منتشر خواهد شد که این امر به‌تازگی محقق شده و شما می‌توانید از این بازی روی گوشی‌های هوشمند خود هم لذت ببرید.

عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون به صورت رسمی برای گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS در آمریکا در دسترس قرار دارد. بعد از انتشار Fortnite برای سیستم عامل iOS (که در حال حاضر فقط به دعوت کردن دوستان محدود است) PUBG هم در دسترس این افراد و همچنین کاربران سیستم عامل اندروید قرار گرفته تا به دانلود کردن آن روی فروشگاه اپ استور و یا گوگل پلی آمریکا بپردازند و از آن لذت ببرند. همچنین در چند روز آینده ما شاهد عرضه این بازی برای تمام گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS در سراسر دنیا خواهیم بود.

عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds پیش از این فقط در کشور چین برای گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داشت. با عرضه این بازی برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS همانطور که Fortnite به رقابت با PUBG بر روی کنسول‌های خانگی پرداخت، این بار PUBG به مبارزه و رقابت با Fortnite، روی گوشی‌های هوشمند پرداخته است تا رقابت تنگاتنگ و نزدیک این عنوان با گسترش مخاطبان این بازی و مساوی شدن آن‌ها، بسیار جذاب‌تر و مهیج‌تر دنبال شود. باید منتظر باشیم و ببینیم که استقبال از PUBG روی گوشی‌های هوشمند به چه اندازه خواهد بود و اینکه آیا این بازی توان شکست Fortnite را از نظر تعداد بازی‌بازان خواهد داشت یا خیر.

باید این نکته را هم اضافه کنم که اگر از جمله افرادی هستید که مایلید PlayerUnknown’s Battlegrounds را روی گوشی‌های هوشمند خود تجربه کنید، با در اختیار داشتن دستگاه قدرتمند‌تر، لذت بیشتری هم از این بازی خواهید برد، ضمن این که حین تجربه این بازی نیز باید حواس و توجه خود را به باتری گوشی خود داشته باشید چرا که چنین بازی بزرگ و سنگینی، واقعا چالش سختی برای باتری گوشی شما خواهد بود. لازم به ذکر است که برای تجربه این بازی شما نیاز به ۹۰۰ مگابایت فضای خالی روی دستگاه خود دارید.

با انتشار PlayerUnknown’s Battlegrounds برای گوشی‌های هوشمند، این بازی در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و همینطور گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید