طبق به‌روزرسانی‌ای که در صفحه کیک‌استارتر عنوان Agony انجام شد، مشخص شد که این بازی بهینه‌سازی بر‌روی رایانه‌های شخصی دریافت خواهد کرد که به کاربران اجازه می‌دهد از حذف‌شدن بخش‌های خاصی از بازی جلوگیری کنند. این بخش‌ها برای دریافت درجه M، در نسخه‌های کنسولی از بازی حذف شده‌اند. اخیرا اطلاعاتی توسط پلی‌وی (PlayWay) در مورد سانسور بخش‌هایی […]

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عنوان Agony دارای گزینه‌ای برای پرهیز از حذف محتواهای خشونت‌بار خواهد بود

طبق به‌روزرسانی‌ای که در صفحه کیک‌استارتر عنوان Agony انجام شد، مشخص شد که این بازی بهینه‌سازی بر‌روی رایانه‌های شخصی دریافت خواهد کرد که به کاربران اجازه می‌دهد از حذف‌شدن بخش‌های خاصی از بازی جلوگیری کنند. این بخش‌ها برای دریافت درجه M، در نسخه‌های کنسولی از بازی حذف شده‌اند.

اخیرا اطلاعاتی توسط پلی‌وی (PlayWay) در مورد سانسور بخش‌هایی از بازی Agony بر‌روی پلتفرم‌های مختلف منتشر شد. این توسعه‌دهنده اعلام کرد که باید قسمت‌هایی از این عنوان حذف شوند تا بازی برای کنسول‌ها قابل انتشار شود. کاربران رایانه‌های شخصی به طور دلخواه از طریق بهینه‌سازی که برای این پلتفرم منتشر می‌شود می‌توانند به این بخش‌ها نیز دسترسی داشته باشند.

این عنوان شامل بخش‌هایی دارای خشونت شدید است و اینکه سازندگان برای دریافت درجه سنی M مجبور به حذف برخی از قسمت‌های بازی شده‌اند جای تعجب ندارد. اگر Agony درجه سنی AO که فقط مخصوص بزرگسالان است را دریافت می‌کرد به هیچ عنوان نمی‌توانست بر‌روی کنسول‌ها منتشر شود و این کاهش مخاطب از لحاظ اقتصادی ضربه‌ی بزرگی برای بازی محسوب می‌‌شد. با توجه به اینکه وقایع بازی در محیط جهنم به وقوع می‌پیوندند تصویر‌پردازی گروتسکی که در بازی وجود دارد از اهمیت و بار معنایی زیادی برخوردار است.

پلی‌وی در مورد این بهینه‌ساز اعلام کرد:

همچنین، می‌خواهیم اعلام کنیم که در حال آماده‌سازی بهینه‌ساز اختیاری ویژه‌ای برای رایانه‌های شخصی هستیم. این بهینه‌ساز از حذف محتواهایی که پیشتر در مورد آن‌ها اعلام شده بود، جلوگیری می‌کند. علی‌رغم میل درونی اعضای استودیو، به دلیل موانع فنی و قانونی امکان انتشار چنین بهینه‌سازی بر‌روی کنسول‌ها وجود ندارد.

با عنایت به این موضوع، تصمیم براین شد که برای کاربرانی که نسخه‌ی کنسولی Agony را تهیه کرده‌اند، امکان تبدیل بازی به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی فراهم شود. جزئیات چگونگی این تبدیل در به‌روزرسانی بعدی صفحه‌ی بازی در کیک‌استارتر اعلام خواهد شد.

این توسعه‌دهنده وعده داده که نسخه‌ی کامل Agony از چیزی که تاکنون از بازی دیده شده غنی‌تر خواهد بود. با‌اینکه جای تاسف است بخش‌هایی از محتوای بازی بر‌روی کنسول‌ها در دسترس نخواهد بود، به نظر می‌رسد بازی بدون این قسمت‌ها نیز به اندازه‌ای ترسناک و خشونت بار باشد که مخاطب کنسولی را راضی نگه دارد.

Agony قرار است اواسط سال ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. با مراجعه به صفحه‌ی کیک‌استارتر بازی می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد این بازی کسب کنید. با وجود این‌که این عنوان به اهدافش در کیک‌استارتر دست یافته، کماکان اطلاعات و تصاویر زیادی از بازی در این صفحه وجود دارد. Agony هم‌اکنون قابل پیش‌خرید است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید