Frostpunk

استدیوی 11 bit که در کارنامه‌اش عنوان موفق This War of Mine دیده می‌شود، به تازگی تریلری جدید را از بازی مورد انتظار خود با نام Frostpunk منتشر کرد. این عنوان یک بازی منحصربه فرد در سبک شبیه سازی شهرسازی (city-building sim) می‌باشد و تا مدتی دیگر برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از دوئل شوکرز، در تریلر جدید منتشر شده از بازی Frostpunk شما با 11 ویژگی مهم این بازی آشنا خواهید شد. در این بازی شما در یک محیط آخرالزمانی قرار می‌گیرید، جایی که سرما و یخبندان شدیدی بر دنیا حاکم شده و مردم به خاطر سرما و گرسنگی به شما پناه آورده‌اند. شما رئیس یک شهر می‌باشید که از آخرین مکان‌هایی است که هنوز انسانیت و تمدن در آن دیده می‌شود. وظیفه‌ی شما مدیریت شهر، وضع قوانین جدید و هدایت برای دست یافتن به تکنولوژی‌های جدید می‌باشد.

علاوه بر شهر خودتان، شما می‌توانید در جهان بازی که Frostland نام دارد، به اکتشاف بپردازید و سرزمین‌های جدیدی را کشف کنید. اکتشاف یکی از اصلی‌ترین کارهای رفع نیازها و دستیابی به منابع می‌باشد.

 دانلود SD - دانلود HD

تماشا به صورت تمام صفحه

Frostpunk در تاریخ 24 آپریل (4 اردیبهشت) برای پلتفرم PC منتشر می‌شود. خبر خوش این است که این بازی با پشتیبانی کامل از زبان فارسی، به زودی از طریق پلتفرم "هیولا" در دسترس قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با قیمت کمتری آن را خریداری کنید.

منبع متن: pardisgame

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید