سومین نسخه از سری بازی Metro که در مراسم E3 سال گذشته با نام Metro Exodus معرفی شد رسما تاخیر خورد. این نسخه که قرار است اولین نسخه‌ی جهان‌باز سری باشد و برای عرضه برای هر سه پلتفرم اصلی رایانه‎های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴تایید شده و قرار بود تا انتهای سال ۲۰۱۸ عرضع […]

بازی Metro Exodus تاخیر خورد

سومین نسخه از سری بازی Metro که در مراسم E3 سال گذشته با نام Metro Exodus معرفی شد رسما تاخیر خورد.

این نسخه که قرار است اولین نسخه‌ی جهان‌باز سری باشد و برای عرضه برای هر سه پلتفرم اصلی رایانه‎های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴تایید شده و قرار بود تا انتهای سال ۲۰۱۸ عرضع شود، تا سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد. در کنفرانس خبری برگزار شده، شرکت THQ Nordic هیچ توضیح و یا دلیلی برای این تاخیر ارائه نکرد.

همانند نسخه‌ی پیشین، آرتیوم (Arthyom) شخصیت اصلی بازی خواهد بود و تلاش می‌کند از خرابه‌های مترو شهر موسکو به همراه بقیه‌ی بازمانده‌ها فرار کند. به گفته‌ی ناشر این عنوان Deep Silver، بازی یک تجربه‌ی Sandbox Survival ارائه می‌کند و به بازی باز اجازه می‌دهد داستان غیر خطی بازی که در طول یک سال کامل در دنیای بازی جریان دارد را دنبال کند. این عنوان قرار است اولین نسخه‌ی سری باشد که به صورت جهان‌باز ساخته می‌شود.

بازی Metro Exodus در جریان مراسم E3 2017 با یک تریلر معرفی شد. این تریلر آرتیوم را در یک تونل مخروبه‌ی مترو نشان می‌دهد که پس ار مبارزه با موش‌های جهش یافته پا به جهان بیرون می‌گذارد. این تریلر را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. تریلر دیگری در مراسم Game Awards در دسامبر ۲۰۱۷ منتشر شد که برخی دیگر از موجودات جهش یافته و جهان غیرقابل سکونت بازی را نشان می‌داد. ( می‌توانید برای تماشای این ویدیو به اینجا مراجعه کنید.)

اولین بازی این سری با نام Metro 2033 در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. نسخه‌ی پیشین این سری با نام Metro Last Light در سال ۲۰۱۳ منتشر شد.  این سری بر اساس نوشته‌ای از یک نویسنده‎ی روسی با نام Dmitry Glukhovsky توسط استودیوی اوکراینی ۴A Games ساخته شده است.

می‌توانید تصاویری از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید