Deep Silver تایید کرد که نسخه‎ی سوم بازی Shenmue دیگر در سال ۲۰۱۸ منتشر نخواهد شد. این خبر که دیگر برای طرفداران این سری جدید نیست بیان می‌کند که بازی به زمان بیشتری برای توسعه نیاز دارد. در وبسایت رسمی این شرکت آمده است: Deep Silver امروز اعلام می‌کند که زمان عرضه‌ی بازی بعدی ما […]

در خبری تکان دهنده تاخیر Shenmue 3 نیز تایید شد

Deep Silver تایید کرد که نسخه‎ی سوم بازی Shenmue دیگر در سال ۲۰۱۸ منتشر نخواهد شد.

این خبر که دیگر برای طرفداران این سری جدید نیست بیان می‌کند که بازی به زمان بیشتری برای توسعه نیاز دارد. در وبسایت رسمی این شرکت آمده است:

Deep Silver امروز اعلام می‌کند که زمان عرضه‌ی بازی بعدی ما Shenmue 3، تغییر کرده و برای عرضه در سال ۲۰۱۹ برانامه ریزی شده است.

این زمان اضافی برای افزایش بیشتر کیفیت بازی، و رساندن کیفیت به آن استاندارد و سطحی که بازی لایق آن است استفاده خواهد شد و بازی در زمانی مناسب عرضه خواهد شد.

این تنها گوشه‌ای از مشکلات در عرضه‌ی بازی با وجود معرفی این بازی در E3 2015 می‌باشد. با بررسی تصاویر عرضه شده از بازی در ماه‌های گذشته به نظر می‌رسید بازی در شرایط مناسبی در حال توسعه باشد اما یکی از منتقدین تصاویر جدید منتشر شده از این بازی در ماه جاری را مشابه صورت یک مانکن، سرد و بی روح توصیف کرده است.

از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی دوم این سری ۱۷ سال می‌گذرد و به نظر می‌رسد همچنان باید منتظر تجربه‌ی نسخه‌ی سوم این سری بمانیم.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید