ماه سپتامبر سال گذشته بود که استودیو دانمارکی پلی‌دد (Playdead)، از انتشار عنوان تحسین شده Inside برای کنسول نینتندو سوییچ خبر داد. حال پس از انتظاری نسبتاً طولانی، این توسعه دهنده از طریق توئیتر خود تاریخ عرضه هر دو بازی Inside و Limbo را مشخص کرده است. پلی‌دد امروز اعلام کرد که عناوین مذکور در […]

تاریخ انتشار بازی‌های Limbo و Inside برای نینتندو سوییچ مشخص شد

ماه سپتامبر سال گذشته بود که استودیو دانمارکی پلی‌دد (Playdead)، از انتشار عنوان تحسین شده Inside برای کنسول نینتندو سوییچ خبر داد. حال پس از انتظاری نسبتاً طولانی، این توسعه دهنده از طریق توئیتر خود تاریخ عرضه هر دو بازی Inside و Limbo را مشخص کرده است.

پلی‌دد امروز اعلام کرد که عناوین مذکور در تاریخ ۷ تیر ماه ۱۳۹۷ (۲۸ ژوئن ۲۰۱۸)، به صورت جهانی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهند شد.

بازی Limbo برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ برروی کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد و سپس برای کاربران پلتفرم‌های IOS، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. از طرفی، بازی Inside که در سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری زمانی برای کنسول اکس‌باکس وان عرضه شد، پس از مدتی راه خود را به پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و IOS نیز پیدا کرد. همچنین لازم به ذکر است که هر دو عنوان این استودیو در قالب یک مجموعه برای نسل فعلی کنسول‌ها منتشر شده‌‌اند.

آیا این بازی را برای نینتندو سوییچ خود تهیه می‌کنید؟

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید