همان‌طور که می‌دانید، تنها یک روز تا عرضه بازی انحصاری Mario Tennis Aces برروی کنسول نینتندو سوییچ باقی مانده است. حال به تازگی شاهد انتشار نقد‌ها و نمرات این عنوان هستیم. با ما همراه باشید. جدید‌ترین ساخته استودیو کملوت (Camelot)، آمده است تا جای خالی عناوین ورزشی آرکید که دیگر عرضه نمی‌شوند را پر کند. […]

نقد‌ها و نمرات عنوان Mario Tennis Aces منتشر شد

همان‌طور که می‌دانید، تنها یک روز تا عرضه بازی انحصاری Mario Tennis Aces برروی کنسول نینتندو سوییچ باقی مانده است. حال به تازگی شاهد انتشار نقد‌ها و نمرات این عنوان هستیم. با ما همراه باشید.

جدید‌ترین ساخته استودیو کملوت (Camelot)، آمده است تا جای خالی عناوین ورزشی آرکید که دیگر عرضه نمی‌شوند را پر کند. این بازی عمیق‌ترین گیم‌پلی را در سبک خود داشته و تا حدودی با بازی‌های مبارزه‌ای مقایسه می‌شود؛ مکانیک‌های جذابی که علاوه بر ارائه یک مسابقه تنیس لذت بخش، باعث بوجود آمدن یک لایه استراتژیک نیز می‌شوند. این عنوان دارای یک بخش داستانی با نام Adventure Mode است که علاوه بر آموزش مکانیک‌های بازی به بازی‌باز، شامل چالش‌‌ها و باس‌های مختلف نیز می‌شود. بخش چند نفره بازی هم امکان تجربه‌ آن را به صورت محلی و  آنلاین فراهم می‌کند. البته اگر حس می‌کنید که Mario Tennis Aces پیچیدگی زیادی دارد، می‌توانید حالات  ساده‌تر را امتحان کرده و یا از طریق تنظیمات بازی، مسابقه ایده‌ آل خود را شخصی سازی کنید. حال بیائید ببینیم نظر منتقدین سایت‌های مختلف در مورد جدید‌ترین عنوان انحصاری نینتندو سوییچ چیست.

Hobby Consolas 92/100

بدون هیچ شکی، این بازی یکی از بهترین نسخه‌های مجموعه Mario Tennis است؛ نه برای تعداد حالت‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد، بلکه به خاطر گیم‌پلی اعتیاد آورش. صاحبان کنسول نینتندو سوییچ باید Mario Tennis Aces را خریداری کنند.

Wccftech 80/100

Mario Tennis Aces، یکی از بهترین بازی‌های سری Mario Tennis بوده و برای بازی‌بازانی که دوست دارند با گروهی از دوستان خود آن را تجربه کنند، بسیار با ارزش است. اگر به یک بازی خوب تنیس که با قوانین عجیب ترکیب شده‌ علاقه دارید، حتماً از Mario Tennis Aces لذت خواهید برد.

Shacknews 90/100

آیا باید بازی Mario Tennis Aces را تهیه کنید؟ اگر هنوز هم جواب آن مشخص نیست؛ قطعاً بله. این بهترین عنوانی بوده که این سری در طی سال‌ها به خود دیده است؛ و من این را به عنوان یک طرفدار تنیس می‌گویم. اگر به دنبال یکی از بهترین بازی‌های ورزشی که نینتندو سوییچ در اخیتار دارد می‌گردید، دیگر نیازی به جست و جو نیست؛ آن را پیدا کرد‌ید.

Games Machine 91/100

Mario Tennis Aces، احتمالاً بهترین نسخه این مجموعه است؛ آغاز آسان بازی برای تمام افراد، چالش برانگیز برای باتجربه‌ها، از نظر بصری عالی و مهم‌تر از همه چیز، بسیار سرگرم کننده.

IGN 75/100

  Mario Tennis Aces، یک تجربه بشدت سرگم کننده‌ی تنیس آرکید است؛ رنگارنگ و با ظاهری خیره کننده و همچنین مسابقات متعادل شده. اگر کمی عمق بیشتری به بخش تک نفره ساده آن داده و برای جذاب‌تر کردن بخش چند نفره، تنوعی بیشتری به نحوه شخصی‌ سازی تورنومنت‌ها (Tournament) و شخصیت‌ها اضافه می‌شد، Mario Tennis Aces می‌توانست یک عنوان کامل و همه جانبه باشد. در حال حاضر، این بازی هنوز‌ هم برای یک تجربه دیوانه وار تنیس با دوستان، بسیار سرگرم کننده است.

Polygon (بدون نمره)

متاسفانه Mario Tennis Aces، آن بازی ورزشی نقش آفرینی رویا‌های ما نیست اما یک بازی باید بر اساس چیزی که مد نظر توسعه دهندگانش بوده است، قضاوت شود؛ به عنوان یک عنوان ترکیبی ورزشی-مبارزه‌ای، Mario Tennis Aces کار خود را به خوبی انجام می‌دهد.

GameSpot 80/100 (در حال نقد)

 حتی بعد از چندین روز که شاهد تیتراژ پایانی بازی بودم، هنوز هم برای شنیدن صدای رضایت بخش یک ضربه قدرتی (Power Shot) اشتیاق داشته و مسابقات را در ذهن خودم مرور می‌کنم؛ تصور می‌کنم که اگر می‌دانستم چنین اتفاقی می‌افتد، کار دیگری را انجام داده و یا بیشتر تمرکز می‌کردم. Mario Tennis Aces، کاری که همیشه این سری به خوبی انجام داده را بهبود می‌بخشد. امیدوارم پشتیبانی آنلاین بازی هم مانند دیگر اجزای آن، با کیفیت باشد.

God Is a Geek 70/100

اگر بخش داستانی را تا شکست دادن باس اول ادامه دهید، باید با روند بازی آشنا شده باشید. وقتی به آن‌جا رسیدید، من پیشنهاد می‌کنم قبل از این‌که از بازی متنفر شوید، آن را متوقف کنید. با این بخش به عنوان آموزش برخورد کرده و سپس در برابر دوستان خود بازی کنید تا از این عنوان بشدت لذت ببرید. من Mario Tennis Aces را جلوی اعضای خوانواده خود گذاشته و برای اولین بار شاهد تعامل‌هایی بودم که خیلی با ویدئو‌های تبلیغاتی نینتندو سوییچ تفاوتی نداشت. آن‌ها به شدت سرگرم شده و لذت می‌بردند؛ این جادوی Mario Tennis Aces است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید