مدتی پیش شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) رسماً تائید کرد که از کنسول نینتندو سوییچ، جدیدترین سخت‌افزار شرکت نینتندو، پشتیبانی به عمل خواهد آورد و در همین راستا قصد دارد تا دو بازی Rayman Legends و Steep را برای این کنسول هیبریدی عرضه سازد. بازی Rayman Legends: Definitive Edition در ماه سپتامبر گذشته عرضه شد اما تاریخ […]

توسعه نسخه نینتندو سوییچ بازی Steep فعلاً متوقف شده است

مدتی پیش شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) رسماً تائید کرد که از کنسول نینتندو سوییچ، جدیدترین سخت‌افزار شرکت نینتندو، پشتیبانی به عمل خواهد آورد و در همین راستا قصد دارد تا دو بازی Rayman Legends و Steep را برای این کنسول هیبریدی عرضه سازد. بازی Rayman Legends: Definitive Edition در ماه سپتامبر گذشته عرضه شد اما تاریخ انتشار مشخصی برای عرضه نسخه نینتندو سوییچ عنوان Steep اعلام نشده بود. به همین جهت، به تازگی یوبی‌سافت اطلاعات جدیدی از پروسه توسعه نسخه نینتندو سوییچ این بازی منتشر کرده است که قطعاً برای طرفداران خوشایند نخواهد بود.

اخیراً حساب کاربری رسمی بازی Steep در شبکه اجتماعی توییتر، در پاسخ به پرسش یکی از کاربران که از وضعیت توسعه نسخه نینتندو سوییچ بازی Steep سوال کرده بود، تائید کرد که فرآیند توسعه این نسخه به دلیل آنچه پشتیبانی از «نسخه زنده» عنوان Steep خوانده می‌شود، در حال حاضر متوقف شده است. البته این گفته به این معنا نیست که دیگر هرگز شاهد عرضه بازی Steep برروی کنسول نینتندو سوییچ نخواهیم بود اما حداقل برای مدتی چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

یوبی‌سافت در توییتر بازی مورد بحث چنین یادآور شده است:

ما تمام وقت خود را به پشتیبانی از نسخه زنده این بازی اختصاص داده‌ایم و تصمیم گرفته‌ایم تا پروسه توسعه نسخه نینتندو سوییچ این بازی را متوقف کنیم و به جای آن برروی عرضه محتویات پویاتر و چالش‌های بیشتر برای بازی‌بازان Steep تمرکز کنیم.

یوبی‌سافت در ادامه افزود که به زودی اخبار هیجان انگیز بیشتری به اشتراک خواهند گذاشت. ممکن است منظور آن‌ها بسته گسترش دهنده جدیدی برای این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان باشد و مشخصاً ارتباطی به نسخه نینتندو سوییچ Steep نخواهد داشت.

با این حال، باید در این لحظه عرضه این بازی ورزشی و کوهنوری را برروی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ منتفی شده بدانیم. البته یوبی‌سافت این احتمال را به طور کامل رد نکرده و شاید روزی شاهد انتشار بازی Steep برروی این کنسول هیبریدی باشیم. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، نقد ویدئویی انجام شده از آن توسط وب‌سایت گیمفا را از این نشانی مشاهده کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید