استودیو Ebb Software در بیانیه‌ای از به تاخیر افتادن زمان انتشار بازی ترسناک Scorn خبر داد. چند سالی از توسعه بازی Scorn می‌گذرد و قرار بود که در سال جاری شاهد انتشار آن باشیم. حال استودیو Ebb Software پس از دریافت بودجه‌ی بیشتر تصمیم گرفته تا برای بهبود بخش‌های مختلف، تاریخ انتشار بازی را به سال ۲۰۱۹ میلادی موکول […]

بازی Scorn تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد

استودیو Ebb Software در بیانیه‌ای از به تاخیر افتادن زمان انتشار بازی ترسناک Scorn خبر داد.

چند سالی از توسعه بازی Scorn می‌گذرد و قرار بود که در سال جاری شاهد انتشار آن باشیم. حال استودیو Ebb Software پس از دریافت بودجه‌ی بیشتر تصمیم گرفته تا برای بهبود بخش‌های مختلف، تاریخ انتشار بازی را به سال ۲۰۱۹ میلادی موکول کند.

بنابر گفته Ebb Software، این استودیو موفق به امضای قرارداد با یک سرمایه‌گذار بزرگ شده است. به همین سبب با تامین بودجه مورد نیاز، آن‌‌ها به فرصتی مناسب برای بهبود کیفیت بخش‌های مختلف بازی دست یافته‌اند.

بودجه مورد بحث یکی از عناصر ایجاد المان‌های خلاقانه در بازی است، و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا این معامله را انجام دهیم. آزادی در خلق بخش‌های جدید یکی از مهم‌ترین جنبه‌های استودیو ماست. از همان اوایل توسعه بازی ما تصمیم گرفتیم که تا حد ممکن از امضا قرارداد‌های مختلف خودداری کنیم. اما به طور قطع این موضوع کار آسانی نبود.

بنابراین با توجه به این قرار داد جدید، استودیو توسعه‌دهنده تصمیم گرفته تا به تاخیر انداختن تاریخ انتشار Scorn، بهبود‌هایی در بخش‌های مختلف آن ایجاد کند. حال باید امیدوار بود تا سازندگان از این فرصت مناسب نهایت استفاده را ببرند تا در نهایت با عنوانی قابل قبول رو به رو باشیم.

بازی ترسناک Scorn در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید