چندی پیش بازی جدید Guilty Gear 20th Anniversary Edition برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد که قرار است دو نسخه از این مجموعه‌ی پرطرفدار را به دست کاربران برساند. سری بازی Guilty Gear از معروف‌ترین عناوین در سبک بازی‌های مبارزه‌ای به شمار می‌رود که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. به تازگی خبری خوشحال کننده […]

بازی Guilty Gear 20th Anniversary Edition برای نینتندو سوییچ معرفی شد

چندی پیش بازی جدید Guilty Gear 20th Anniversary Edition برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد که قرار است دو نسخه از این مجموعه‌ی پرطرفدار را به دست کاربران برساند.

سری بازی Guilty Gear از معروف‌ترین عناوین در سبک بازی‌های مبارزه‌ای به شمار می‌رود که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. به تازگی خبری خوشحال کننده برای کاربران این اثر منتشر شده و طبق جزئیات آن، قرار است دو نسخه از این سری بازی در قالب مجموعه‌ی Guilty Gear 20th Anniversary Edition برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود.

ساخت تمامی نسخه‌های این سری بازی بر عهده‌ی استودیو بازی‌سازی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) بوده اما وظیفه‌ی توسعه و انتشار این مجموعه‌ی جدید بر عهده‌ی شرکت پی‌کیوب (Pqube) خواهد بود. اولین نسخه‌ای که در بازی Guilty Gear 20th Anniversary Edition وجود دارد، نخستین نسخه‌ی این سری است که در سال ۱۹۹۸ برای کنسول پلی‌استیشن ۱ منتشر شد و توانست نظر کاربران را به خود جلب کند. پس از موفقیت این نسخه، سازندگان تصمیم گرفتند تا نسخه‌های بعدی این سری را توسعه دهند و در نهایت، استودیو مذکور به یکی از بهترین سازندگان در عرصه‌ی ساخت بازی‌های مبارزه‌ای تبدیل شد. به نظر می‌رسد که تجربه‌ی گیم‌پلی دو بعدی و گرافیک پیکلسی و هیجان انگیز این اثر برای کنسول نینتندو سوییچ، بسیار جالب باشد.

اما نسخه‌ی بعدی حاضر در این مجموعه، عنوان Guilty Gear Accent Core Plus R خواهد بود که در واقع چهاردهمین نسخه از این سری محسوب می‌شود که توانست به یکی از موفق‌ترین بازی‌ها در سبک عناوین مبارزه‌ای تبدیل شود. این اثر نیز با گرافیک دو بعدی اما به همراه قابلیت‌های بیشتر و پیشرفت‌های چشم‌گیر، به دست کاربران رسید.

به غیر از این سری بازی، استودیو آرک سیستم ورکس قصد دارد از دیگر بازی‌های خود نیز پشتیبانی کند. برای مثال در هفته‌ی آینده، شاهد انتشار محتویات بیشتر نظیر چندین شخصیت و حالت برای عنوان Dragon Ball FighterZ خواهیم بود. همچنین به نظر می‌رسد که قرار است مجموعه‌ی Granblue Fantasy با قدرت به کار خود ادامه دهد. مدتی قبل بازی جدید Granblue Fantasy Versus معرفی شد که قرار است یک بازی مبارزه‌ای کامل از این مجموعه‌ی متفاوت باشد.

هنوز تاریخ انتشار بازی Guilty Gear 20th Anniversary Edition به طور دقیق مشخص نیست اما در اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی به طور فیزیکی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین قابلیت خریداری این اثر به طور دیجیتالی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ نیز ممکن خواهد بود. کاربران قادر هستند تا هر نسخه از این مجموعه را به طور جداگانه خریداری کنند. شما می‌توانید از اینجا به مطالعه‌ی نقد و بررسی یکی دیگر از نسخه‌های این مجموعه یعنی Guilty Gear Xrd Rev 2 بپردازید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید