تقریبا دو سال از عرضه‌ی اولیه‌ی بازی موفق Hellblade: Senua’s Sacrifice می‌گذرد. براساس اطلاعات منتشر شده در جریان دایرکت امروز کنسول نینتندو سوییچ، این بازی اکشن به زودی برای کنسول هیبریدی شرکت نینتندو نیز منتشر خواهد شد. استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) که سابقه‌ی ساخت عناوینی مانند DMC، Enslaved و Heavenly Sword را در کارنامه […]

انتشار بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد

تقریبا دو سال از عرضه‌ی اولیه‌ی بازی موفق Hellblade: Senua’s Sacrifice می‌گذرد. براساس اطلاعات منتشر شده در جریان دایرکت امروز کنسول نینتندو سوییچ، این بازی اکشن به زودی برای کنسول هیبریدی شرکت نینتندو نیز منتشر خواهد شد.

استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) که سابقه‌ی ساخت عناوینی مانند DMC، Enslaved و Heavenly Sword را در کارنامه داشت، روند متفاوتی را در ساخت بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در پیش گرفت. این بازی از گیم‌پلی آهسته‌تر و مبارزاتی استراتژیک‌تر در مقایسه با دیگر عناوین سبک Hack and Slash بهره می‌برد.

داستان این بازی حول شخصیت یک مبارز Celtic به نام Senua جریان دارد. این مبارز جوان تلاش دارد با سفر به سرزمین مردگان یا همان Helheim، روح عشق خود را نجات دهد. این دختر جوان از یک بیماری روحی نیز رنج می‌برد که آثار آن در قالب افکت‌های صوتی و تصویری در بازی نمایان هستند.

استودیوی نینجا تئوری پس از عرضه‌ی بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان و فروش موفق بازی، مبلغ قابل توجهی را با هدف افزایش آگاهی درباره‌ی بیماری‌های روحی به موسسات درمانی هدیه کرد.

مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) می‌توانند این بازی را دانلود و تجربه کنند. نسخه‌ی فیزیکی این بازی هم‌اکنون برای هر دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. با این حال، هنوز مشخص نیست که این بازی به صورت فیزیکی نیز برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد یا تنها به صورت دیجیتالی برروی این کنسول قابل خریداری خواهد بود.

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در بهار سال جاری میلادی برای کنسول نیتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید