مایکروسافت با قابلیت پشتیبانی از نسل‌های قبلی کنسول جدید خود قصد دارد که همگان را تعجب‌زده کند. مایکروسافت بیان کرده است که اکس‌باکس اسکارلت، از بازی‌های نسل هشتم، هفتم و حتی اولین نسخه‌ی اکس‌باکس نیز پشتیبانی می‌کند. هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با وسعت پشتیبانی کنسول جدید مایکروسافت از کنسول‌های نسل هفتم و ششم در […]

تمامی بازی‌های اکس‌باکس وان، برروی کنسول اکس‌باکس اسکارلت قابل تجربه خواهند بود

مایکروسافت با قابلیت پشتیبانی از نسل‌های قبلی کنسول جدید خود قصد دارد که همگان را تعجب‌زده کند.

مایکروسافت بیان کرده است که اکس‌باکس اسکارلت، از بازی‌های نسل هشتم، هفتم و حتی اولین نسخه‌ی اکس‌باکس نیز پشتیبانی می‌کند. هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با وسعت پشتیبانی کنسول جدید مایکروسافت از کنسول‌های نسل هفتم و ششم در دسترس نیست، ولی امروز اطلاعاتی در رابطه با پشتیبانی از بازی‌های نسل هشتم به دست ما رسیده است. اگر به صورت دقیق بخواهیم بیان کنیم، تمامی بازی‌های اکس‌باکس وان، برروی کنسول اکس‌باکس اسکارلت قابل تجربه هستند. سازندگان چنین گفته‌اند:

ما تمرکز خود را برروی این مورد قرار داده‌ایم که بازی‌بازان بتوانند تمامی بازی‌های اکس‌باکس وان، اکس باکس ۳۶۰ و اکس‌باکس را تجربه کنند. ما این کار را هدف خود قرار داده‌ایم ولی کار سختی را در پیش رو داریم؛ چرا که تا کنون بیش از ۳۰۰۰ بازی برای اکس‌باکس وان عرضه شده است. دقیق نمی‌توانیم بیان کنیم که چه بازی در چه زمانی آماده خواهد شد، ولی مطمئن باشید که به قول خودمان عمل خواهیم کرد.

این‌طور که به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد تا نهایت قدرت خود را در نسل بعد نشان دهد. با حضور سونی و البته شرکت گوگل در نسل بعدی بازی‌های ویدئویی، کار برای هر سه شرکت بسیار سخت خواهد بود و هر یک باید از نهایت توان خود برای پیروزی در این میدان، استفاده کنند.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید