سال گذشته در فضای مجازی، شایعاتی مبنی بر احتمال حضور لیدی گاگا، خواننده و بازیگر مشهور در بازی Cyberpunk 2077 منتشر گردید. امسال نیز هنگامی که حضور کیانو ریوز، بازیگر مشهور هالیوودی در این عنوان تایید شد، شایعات حضور لیدی گاگا در این بازی قوت گرفتند. به تازگی، آقای الوین لیو (Alvin Liu)، هماهنگ‌کننده‌ی رابط […]

لیدی گاگا در بازی Cyberpunk 2077 حضور نخواهد داشت

سال گذشته در فضای مجازی، شایعاتی مبنی بر احتمال حضور لیدی گاگا، خواننده و بازیگر مشهور در بازی Cyberpunk 2077 منتشر گردید. امسال نیز هنگامی که حضور کیانو ریوز، بازیگر مشهور هالیوودی در این عنوان تایید شد، شایعات حضور لیدی گاگا در این بازی قوت گرفتند. به تازگی، آقای الوین لیو (Alvin Liu)، هماهنگ‌کننده‌ی رابط کاربری بازی از استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، به طور رسمی تایید کرد که لیدی گاگا در Cyberpunk 2077 حضور نخواهد داشت.

وی در مصاحبه با وب‌سایت Wccftech، در مورد بخش‌های مختلف از بازی Cyberpunk 2077 توضیحاتی ارائه داد. هنگامی که از وی در مورد احتمال حضور لیدی گاگا در بازی سوال شد، وی پاسخ داد که این بازیگر در این عنوان حضور نخواهد داشت؛ اما تاکید کرد که لیدی گاگا برای ایفای نقش در این بازی کاملا مناسب بوده است.

وی اظهار داشت:

من فکر می‌کنم لیدی گاگا برای حضور در Cyberpunk 2077 کاملا مناسب بود. اما متاسفانه وی در این بازی حضور نخواهد داشت.

پیش از این، شایعاتی مبنی بر احتمال حضور مریل استریپ در این بازی منتشر شده بود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید