بلیزارد اعلام کرده است که عنوان StarCraft: Remastered در ۱۴ اوت مصادف با ۲۳ مرداد برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. علاوه بر تاریخ انتشار، بلیزارد از قمیت و مزایای پیش‌خرید StarCraft: Remastered رونمایی کرده است. قیمت این عنوان ۱۴٫۹۹ دلار خواهد بود که با توجه به قیمت دیگر عناوین بازسازی‌شده‌ی امروزی، نسبتاً مناسب است. پیش‌خریدکنندگان این […]

StarCraft: Remastered در ماه آینده منتشر می‌شود + قیمت و مزایای پیش‌خرید

بلیزارد اعلام کرده است که عنوان StarCraft: Remastered در ۱۴ اوت مصادف با ۲۳ مرداد برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

علاوه بر تاریخ انتشار، بلیزارد از قمیت و مزایای پیش‌خرید StarCraft: Remastered رونمایی کرده است. قیمت این عنوان ۱۴٫۹۹ دلار خواهد بود که با توجه به قیمت دیگر عناوین بازسازی‌شده‌ی امروزی، نسبتاً مناسب است. پیش‌خریدکنندگان این بازی نیز از آیتم‌هایی اضافی در داخل آن و همچنین عنوان StarCraft 2 بهره خواهند برد.

StarCraft: Remastered  از پایه بازسازی نشده و هدف تیم سازنده، این بوده است که این بازی تازه و نو به نظر برسد. این نسخه‌ی بازسازی‌شده که شامل بازی اصلی و گسترش‌دهنده‌ی Brood War می‌شود، از کیفیت ۴K و سیستم امتیازبندی و ایجاد رقابت جدید بهره می‌برد. در ضمن، این امکان فراهم شده است که هنگام تجربه‌ی بازی، تنها با فشردن یک دکمه بین گرافیک قدیمی و جدید بازی تعویض کنید.

همان‌طور که گفته شد، StarCraft: Remastered در ۱۴ اوت مصادف با ۲۳ مرداد برای رایانه‌های شخصی و مک انتشار می‌یابد. این عنوان هم‌اکنون در Battlenet به پیش‌فروش گذاشته شده است.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید