استودیو Mad About Games عنوان ترسناک جدیدی را در هالووین امسال راهی استیم خواهد کرد. این عنوان ترسناک، که Reciful نام دارد، انحصاراً برای واقعیت مجازی است. اگر از دیدن زامبی‌ها در بازی‌های ترسناک خسته شده‌اید یا Jump Scare های ساده دیگر برای شما جذاب و ترسناک نیستند Reciful انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. […]

تاریخ انتشار بازی ترسناک  Reficul برای واقعیت مجازی مشخص شد

استودیو Mad About Games عنوان ترسناک جدیدی را در هالووین امسال راهی استیم خواهد کرد. این عنوان ترسناک، که Reciful نام دارد، انحصاراً برای واقعیت مجازی است.

اگر از دیدن زامبی‌ها در بازی‌های ترسناک خسته شده‌اید یا Jump Scare های ساده دیگر برای شما جذاب و ترسناک نیستند Reciful انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. گفته شده است این بازی ترسناک، که در آن خبری از زامبی‌های تکراری نیست، تجربه‌ای متفاوت در ژانر ترس خواهد بود و Mad About Games به تازگی تاریخ انتشار بازی در دسترسی زود هنگام (Early Access) استیم را اعلام کرده است.

به مناسبت هالووین Reciful در روز نهم آبان ماه در دسترس قرار خواهد گرفت. وقایع Reciful در دنیایی آخرالزمانی اتفاق افتاده و این بازی از بازی‌های ترسناکی امروزی متفاوت خواهد بود. جالب است بدانید Reciful همان Lucifer است که برعکس نوشته شده است. با توجه به شیطانی که در تریلر منتشر شده از بازی مشاهده می‌شود می‌توان حدس زد که در این بازی با قضایایی جهنمی سر و کار خواهید داشت. این بازی به صورت اختصاصی از ابتدا برای واقعیت مجازی ساخته شده است و به لطف بهینه سازی های متعدد سیستم کنترل آن بسیار ساده است. البته که برخی از جوانب بازی کمی سخت‌تر خواهد بود چرا که این بازی از فیزیک واقع گرایانه و کنترل اسلحه‌ی واقعی پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این‌ها سیستم Permadeath یا همان مرگ دائمی در بازی فعال است.

دارندگان هدست های واقعیت مجازی HTC Vive و Oculus Rift می‌توانند این بازی در روز نهم آبان ماه از طریق دسترسی زود هنگان استیم برای رایانه‌های شخصی خود دریافت کنند. توسعه دهندگان همچنین خاطر نشان کرده‌اند که در تلاش هستند تا این بازی را در سال ۲۰۱۸ میلادی برای واقعیت مجازی پلی استیشن ۴ نیز در دسترس قرار دهند. برای انتقال به صفحه‌ی بازی Reciful در استیم از این لینک استفاده کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید