تیک‌تو اینتراکتیو ضمن اعلام خرسندی از عملکرد موفق نسخه نینتندو سوییچ NBA 2K18، اعلام کرد که این بازی موفق به فروش بیش از ۶ میلیون نسخه شده است که سهم فروش دیجیتالی، بیشتر از سال‌های گذشته بوده. پرداخت های درون برنامه‌ای NBA 2K18 برای این عنوان دردسرساز شده بود به همین دلیل حواشی زیادی پیرامون […]

فروش NBA 2k18 از مرز ۶ میلیون نسخه عبور کرد

تیک‌تو اینتراکتیو ضمن اعلام خرسندی از عملکرد موفق نسخه نینتندو سوییچ NBA 2K18، اعلام کرد که این بازی موفق به فروش بیش از ۶ میلیون نسخه شده است که سهم فروش دیجیتالی، بیشتر از سال‌های گذشته بوده.

پرداخت های درون برنامه‌ای NBA 2K18 برای این عنوان دردسرساز شده بود به همین دلیل حواشی زیادی پیرامون آن به وجود آمده بود. با این وجود NBA 2K18 ویژوال کانسپتس (Visual Concepts) عملکرد خوبی در بازار داشته و استراس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل اجرایی تیک‌تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، اعلام کرده که NBA 2K18 از مرز ۶ میلیون نسخه فروخته‌شده، عبور کرده است.

NBA 2K18 نخستین عنوان سری NBA 2K بود که برای نینتندو سوییچ عرضه شد و زلنیک اعلام کرده که تیک‌تو اینتراکتیو از عملکرد این عنوان بر روی سوییچ بسیار راضی است. او همچنین اعلام کرد که خرید و فروش‌های دیجیتالی NBA 2K18 رشد چشم‌گیری داشته. علاوه بر این، زلنیک گفت که تیک‌تو اینتراکتیو از میزان تقاضای بالا، برای تمامی کنسول‌ها، استقبال می‌کند.

NBA 2K18 با انتقاد‌های زیادی، در خصوص پرداخت‌های درون برنامه‌ای، مواجه شد اما با حفظ بهترین ویژگی‌ها و اضافه شدن بخش‌های جدیدی مانند Neighborhood، توانست عملکرد نسبتا موفقی داشته باشد. NBA 2K18 در ۱۹ سپتامبر برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، کامپیوتر‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه شد.

 

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید