خوشامدگویی پلی‌استیشن ایتالیا به ایکس‌باکس وان ایکس با چاشنی رقابت!

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
خوشامدگویی پلی‌استیشن ایتالیا به ایکس‌باکس وان ایکس با چاشنی رقابت! - 4.0 out of 5 based on 1 vote

پلی‌استیشن ایتالیا در توئیتر با انتشار تصویری به ایکس‌باکس وان ایکس خوشامد گفته، گرچه پیامش با کمی رقابت و طنز همراه بوده است! پلی‌استیشن ایتالیا تصویر زیر را برای تبریک به مناسبت عرضه‌ی ایکس‌باکس وان ایکس منتشر نموده که حاوی دکمه‌ی X کنترلر پلی‌استیشن بوده و هدف از نشان دادن برتری این برند نسبت به […]

خوشامدگویی پلی‌استیشن ایتالیا به ایکس‌باکس وان ایکس با چاشنی رقابت!

پلی‌استیشن ایتالیا در توئیتر با انتشار تصویری به ایکس‌باکس وان ایکس خوشامد گفته، گرچه پیامش با کمی رقابت و طنز همراه بوده است!

پلی‌استیشن ایتالیا تصویر زیر را برای تبریک به مناسبت عرضه‌ی ایکس‌باکس وان ایکس منتشر نموده که حاوی دکمه‌ی X کنترلر پلی‌استیشن بوده و هدف از نشان دادن برتری این برند نسبت به ایکس‌باکس داشته است!

البته این اولین باری نیست که پلی‌استیشن و ایکس‌باکس در توئیتر به رقابت با طنز می‌پردازند و تاکنون چندین بار شاهد چنین مواردی بوده‌ایم. خوشحال‌کننده است که پلی‌استیشن به این رقابت که بسیاری از طرفداران آن را به‌شدت جدی می‌گیرند، کمی شوخ‌طبعی آورده است!

ایکس‌باکس وان ایکس که طبق گفته‌ی مایکروسافت قدرتمندترین کنسول تاریخ به حساب می‌آید، دو روز است که عرضه شده و اخیراً گیم‌استاپ تنها در ۲۴ ساعت تمامی موجودی آن را به‌فروش رسانده است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید