مطلب عرضه نسخه نهایی اندروید ۸ برای گلکسی S8 شروع شد برای نخستین بار در دیجی‌کالا مگ منتشر شده است.

سامسونگ از حدود سه ماه پیش آزمایش عمومی اندروید ۸ اوریو روی گلکسی اس ۸ را آغاز کرده بود. طبق برنامهی اعلام شده قرار بود این برنامهی بتا در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۱۸ به اتمام برسد. با این حساب ما انتظار داشتیم نسخهی نهایی این بهروزرسانی حداکثر تا پایان ماه ژانویه منتشر شود که البته انتظار بیهودهای بود.

در یکی دو روز آینده ممکن است آپدیت اندروید ۸ برای عموم دارندگان گلکسی اس ۸ منتشر شود.

سامسونگ اعلام کرده بود که به عنوان قدردانی، بهروزرسانی رسمی اندروید ۸ را یک روز زودتر از عرضهی عمومی در اختیار افرادی قرار خواهد داد که در برنامهی بتا شرکت کرده بودند. به نظر میرسد این اتفاق دیروز افتاده است. بسیاری از کاربران گلکسی اس ۸ که در برنامهی بتای اندروید ۸ شرکت کرده بودهاند، از دریافت کردن نسخهی نهایی این بهروزرسانی خبر میدهند. حتی بسیاری از کاربران کشورهای اروپایی تصاویری را از اندروید ۸ روی گوشی گلکسی اس ۸ روی اینترنت منتشر کردهاند.

این بهروزرسانی همراه با رابط کاربری Samsung Exprinece 9.0 و وصلهی امنیتی ماه فوریه عرضه شده است. رابط کاربری Samsung Exprinece 9.0 جدیدترین نسخهی رابط اختصاصی سامسونگ محسوب میشود. به احتمال زیاد دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس از ابتدا با همین نسخه از رابط کاربری به بازار خواهند آمد. خلاصه این که اگر در برنامهی بتای اندروید ۸ اوریو شرکت کرده بودید همین الان سری به بخش بهروزسانی گلکسی اس ۸ خود بزنید. در غیر این صورت هم به احتمال زیاد چندان منتظر نخواهید ماند؛ چرا که در همین یکی دو روز آینده ممکن است این آپدیت برای عموم دارندگان گلکسی اس ۸ منتشر شود.

منبع: PhoneArena

منبع متن: digikala

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید