نرم افزار حذف اجسام از عکس - Teorex Inpaint 6.2

1 1 1 1 1 (8 امتیاز)
نرم افزار حذف اجسام از عکس - Teorex Inpaint 6.2 - 4.5 out of 5 based on 8 votes

icon اگر از علاقه مندان به حرفه ی عکاسی باشید می دانید که ممکن است در برخی تصاویر وجود برخی اشیاء و اجسام باعث از بین رفتن زیبایی عکس گردد. امروز در وب سایت دانلود رایگان قصد معرفی نرم افزاری فوق العاده قدرتمند با نام Teorex Inpaint را داریم که این نرم افزار شما عزیزان را قادر میسازد تا هر شیء اضافی را در تصاویر خود به راحتی حذف کنید به طوری که قابل تشخیص نباشد. این نرم افزار از قابلیت تشخیص رنگ و کشیدن اجزا برخوردار است؛ بدین صورت که با نمونه برداری از اطراف بخشی که شما می خواهید شیء مورد نظر از آنجا حذف شود، با کشیدن نمونه و تطبیق رنگ؛ تصویر را کاملا عادی ایجاد می کند و به همین دلیل حذف شیء به هیچ وجه قابل تشخیص نخواهد بود.

بسیاری از عکس ها دارای اجسام و اشیاء اضافی هستند که از این بین می توان به آرم، متن ها، خطوط برق، مردم، متن و ... اشاره نمود که این نرم افزار قادر است تمام آنها را از روی تصاویر شما حذف نماید. در این نرم افزار تمام کارها به صورت هوشمند و از طریق خود این نرم افزار صورت می گیرد و شما فقط کافیست تصویر را به نرم افزار داده و بخش نامطلوب را معین نمایید تا به تصویر دلخواه خود دست یابید و از این رو در زمان شما صرفه جویی صورت خواهد گرفت.

از قابلیت های دیگر این نرم افزار می توان به امکان ترمیم عکس های قدیمی اشاره نمود که باز هم با تعیین بخش های خراب شده ی عکس، عملیات ترمیم از طریق خود این نرم افزار و به صورت خودکار صورت خواهد گرفت. این نرم افزار همچنین از امکان روتوش صورت نیز برخوردار است و شما را قادر به پاک کردن چین و چروک و لکه های پوست خواهد ساخت که بر محبوبیت این نرم افزار می افزاید. کار با این نرم افزار بسیار آسان بوده و به هیچ دانش فنی نیاز ندارد و به همین دلیل مورد استقبال عموم قرار دارد. شما عزیزان هم اینک می توانید آخرین ویرایش این نرم افزار را به صورت کاملا رایگان از وب سایت دانلود رایگان دریافت و از کار آسان و سریع بر روی تصاویر خود لذت ببرید.

نرم افزار حذف اجسام از عکس - Teorex Inpaint 6.2

قابلیت ها و امکانات اصلی نرم افزار حذف اجسام از عکس

  • قابلیت ترمیم عکس های قدیمی و آسیب دیده
  • قابلیت حذف متن از روی تصاویر
  • قابلیت حذف اشیاء ناخواسته
  • قابلیت روتوش دیجیتال صورت
  • قابلیت پاک کردن چین و چروک و لکه های پوست
  • حذف عکس گردشگران از عکس های مسافرتی
  • پر کردن مناطق سیاه و سفید از عکس هایی که از مناظر تهیه می شوند
  • حذف آرم یا لوگو از روی تصاویر
  • استفاده آسان از نرم افزار بدون نیاز به دانش فنی
  • رابط کاربری فوق العاده جذاب، زیبا و در عین حال ساده
رمز عبور فايل : www.fdl.ir
لینک دانلودحجم
دانلود ورژن 6.210 MB
دانلود ورژن 6.2 - نسخه پرتابل9 MB
دانلود ورژن های قدیمی تر: 
دانلود ورژن 5.19.2 MB
دانلود ورژن 5.1 پرتابل6.9 MB

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها

ali9
0
ali9 1395-02-25 14:34
با سلام من این نرم افزار دانلود کردم ولی میخواه فایل ذخیره کنم سریال میخواد چکار کنم
حامدhtahvd
0
حامدhtahvd 1394-09-09 18:40
عالی بود ممنون